۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان مینابی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ استان هرمزگان که سالیان طولانی است به عنوان استان های محروم کشور شناخته شده است اما در بحث اشتغالزایی بسیار خوب عمل کرده است، و حالا در کمیته امداد نیز افراد تحت حمایت را از نعمت اشتغال و کسب درآمد نیز بهره مند کرده است.

با وجود تمام محرومیت ها و محدودیت ها اما شهرستان های استان نیز از نعمت اشغال برخوردار هستند و می توانند در یک رقابت درآمدی برای روزی خود و خانواده مفید باشند، تا جایی که کمیته امداد شهرستان میناب از پرداخت 6 میلیارد و 315 تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان خود خبرداده است.

در همین رابطه عباس راستی، رئیس کمیته امداد شهرستان میناب اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون، مبلغ 6 میلیارد و 315 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میناب پرداخت شده است که این تسهیلات در زمینه‌های کشاورزی، دامداری، صنعتی، خدمات تولیدی و صنایع‌دستی می‌باشد.

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب افزود: این تسهیلات به 195 نفر از مددجویان تحت حمایت امداد که متقاضی ایجاد فرصت‌های شغلی و ورود به بازار کار و کسب بوده‌اند، پرداخت گردیده است.

راستی ادامه داد: توجه این نهاد به مباحث مهارت‌آموزی نیازمندان و ارائه تخصص‌های فنی متناسب باعلاقه و توانایی افراد از مهم‌ترین عوامل در پرورش نیروی کار فعال است و دوره‌های آموزشی کمیته امداد بر اساس تحصیلات نیازمندان و متناسب با نیاز هر منطقه ارائه می‌شود.

انتهای پیام/