1

لزوم آگاهی عمومی در مشارکت برای مدرسه سازی/۱۰۷ پروژه توسط خیرین در هرمزگان در حال اجراست

علی مرادی معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: ، مشارکت های مردمی تجلی عشق و ایثار مردم درزمینه مرتفع نمودن موانع ومشکلات تعلیم و تربیت دانش آموزان و اهمیت والای آن دربین آحاد مردم به شمار می آید.

وی با بیان اینکه حل مشکلات آموزش و پرورش بدون مشارکت جدی مردم و نهاد های مردمی امکان پذیر نیست، افزود: آگاهی عمومی در مشارکت بسیار مهم و ضروری می باشد.

به گفته معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان ، هر چه اعتمادسازی و اطلاع رسانی به مردم بیشترشود ، شوق و علاقه به مشارکت افزون تر خواهد شد.

مرادی در ادامه مشارکت های مردمی را نمونه ی بارز در جهت آگاهی رسانی و ایجاد اعتماد در بین مردم به جهت احداث و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و دیگر فعالیت های مرتبط با تعلیم و تربیت دانش آموزان دانست.

وی همچنین با تاکید بر جلب مشارکت و تقویت همکاری سازمان های مردم نهاد اظهار کرد: اشخاص حقيقي، حقوقي و گروههای جهادی وبنيادهاي خيريه با احداث مدارس و فضاهاي ورزشي و پرورشي در مناطق مورد نياز ، تعمير يا تكميل فضاهاي آموزشي و پرورشي نیمه تمام ، بازسازي مدارس و فضاهاي آموزشی غیرایمن، تهيه امكانات و تجهيزات آموزشي و پرورشي مي‌توانند به تنهايي يا با مشاركت ساير خيرين در امر مدرسه سازی همكاري نمايند.

معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان ابراز داشت: تأمین نیازهای آموزشی استان نیازمند مشارکت خیرین و همه آحاد مردم است و با کمک همه جانبه مردم قطعا می توانیم مشکلات و چالش‌ها را حل کنیم.

مرادی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از700 خیر مدرسه ساز داخل و خارج کشور در استان هرمزگان درامر مقدس مدرسه سازی مشارکت دارند، خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۱۰۵ میلیاردتومان تعهد مدرسه سازی داشتیم و امسال نیز تاکنون ۱۷۵میلیاردتومان درقالب ۱۰۷پروژه توسط خیرین مدرسه ساز با نظارت اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان دردست اجرا
می باشد.

انتهای پیام/