کشف بیش از ۷۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سردار حسين دهکي، فرمانده مرزبانی هرمزگان اظهار کرد: مرزبانان استان در راستاي تشديد اقدامات کنترلي و مراقبتي و حراست از مرزهاي آبي کشور و مبارزه با قاچاقچيان سوخت در دو عمليات جداگانه موفق به شناسایي و توقيف محموله قاچاق سوخت شدند.

وي افزود: مرزداران درياباني قشم، پس از کسب خبری مبني بر خروج يک شناور حامل سوخت قاچاق به سمت يکي از کشورهاي همسايه، در يک عمليات موفقیت آمیز موفق شدند شناور را شناسایي، توقيف و در بازرسی از آن 32 هزار ليتر گازوئيل قاچاق را کشف کنند.

 دهکي تصريح کرد: مرزداران دریابانی میناب در یک عمليات جداگانه دیگر نیز موفق شدند تعداد دو محفظه پلاستيکي حاوي 42 هزار ليتر سوخت قاچاق گازوئيل را در خور “بندزرک” کشف کنند.

وی با اشاره به دستگيري چهار متهم در اين عملیات‌ها، خاطرنشان کرد: ماموران در مجموع موفق به کشف 74 هزار ليتر سوخت قاچاق از نوع گازوئيل به ارزش 222 میلیون ریال شدند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با تقدیر از همکاری مرزنشینان استان هرمزگان خاطرنشان کرد: مرزبانان استان تمام تلاش خود را در مبارزه با پديده شوم قاچاق، ايجاد و استمرار امنيت پايدار و حراست از مرزهای استان در جنوب غرب کشور را به کار گرفته اند.

انتهای پیام/