1

۲۲ بهمن روز در هم شکسته شدن هیمنه استکبار است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از نافذ آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین شیرزاد حسنی امام جماعت ابوموسی و سرپرست اداره تبلیغات اسلامی گفت: با همه تلاش هایی که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به خرج داد تا انقلاب اسلامی ایران به پیروزی نرسد اما با ورود تاریخی امام خمینی(ره) به ایران و در نهایت در روز 22 بهمن انقلاب به پیروزی رسید.

وی افزود: 22 بهمن تنها روز از میان رفتن حکومت طاغوت نیست بلکه روز در هم شکسته شدن هیمنه استکبار است.
امام جماعت ابوموسی اظهار کرد:پاسداشت یوم الله 22 بهمن در حقیقت نصرت خداست چرا که در این روز چهره اسلام واقعی به رهبری  حضرت امام خمینی(ره) برای مردم نمایان شد و اسلام آمریکایی و منفعل در برابر اجانب به زانو در آمد.
حسنی افزود: مردم ایران اسلامی به تمامی جهان ثابت کردند که به راستی حق آمدنی است چنانچه اگر خواستار حق و در جستجوی آن باشید ،باطل رفتنی است.
وی بیان کرد: آنچه در عصر حاضر با گذشت 38 سال از بهار انقلاب برای ما نباید اهمیت خود را از دست بدهد شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن است که موجب استوارتر شدن درخت تناور انقلاب در برابر هجمه ها و حمله های جهان خواران و مستکبران عالم است و بر هر ایرانی واجب است برای کوتاه کردن دست مداخله جویانه مستکبران در این راهپیمایی دشمن شکن شرکت کند.
امام جماعت ابوموسی با گرامیداشت یوم‌الله 22 بهمن و یاد و خاطره امام شهیدان و شهدای گرانقدر مدافع حرم و تجدید میثاق با رهبری گرانقدر و معظم انقلاب اسلامی، از همه ملت به ویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان ابوموسی  دعوت کرد تا با حضور با شکوه و گسترده خود در راهپیمایی وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن، برگ زرین دیگری را بر کتاب پرافتخار حماسه‌آفرینی‌های ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی بیفزایند.

 

 

انتهای پیام/م