کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی در هرمزگان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای برخورد با اخلال گران نظام اقتصادی کشور و در پی اعلام کارشناسان سازمان صمت مبنی بر فروش و عرضه سیمان تاریخ گذشته در سطح شهرستان بندرعباس، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی استان پس از هماهنگی قضائی در قالب اکیپ گشت مشترک  ودر معیت کارشناسان تعزیرات حکومتی و اداره صمت از انبار دپوی سیمان واقع در گمرک شهید رجایی بازدیدکردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد:  با بررسی های انجام شده مشخص شد مقدار 3هزار و 699 تن سیمان پرتلند در خرداد ماه سال جاری به کشور قطر صادرو با توجه به انقضاء تاریخ آنها(سال 2018) ، سیمان ها به کشور عودت می شود و مسئولین کارخانه با سوء نیت و در جهت کسب منفعت اقدام به فروش غیره قانونی سیمان ها به شرکت های بتن سازی شهرستان کرده اند.

جعفری با اشاره به اینکه نماینده کارخانه احضار و پس از انجام تحقیقات پرونده تکمیلا به همراه متهم جهت کسب تکلیف قضائی به تعزیرات حکومتی ارسال شد، خاطرنشان کرد:  ارزش کالای کشف شده برابر اعلام کارشناسان 10 میلیارد ریال است.

انتهای پیام/