کشتی حامل برنج هندی در بندر شهید رجایی پهلوگرفت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علیرضا محمدی کرجی ران مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این کشتی حامل 31 هزار و 170 تن برنج است که از مبدا هند وارد بندر شهید رجایی شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به افزایش تخلیه و بارگیری کالا در بنادر استان هرمزگان افزود: در هشت ماه امسال حدود یک میلیون 300 هزار تن انواع کالای اساسی که به صورت غیرکانتینری وارد بندر شهید رجایی شده و عملیات تخلیه و بارگیری آن صورت پذیرفته است.

محمدی کرجی ران با بیان اینکه در شرایط اقتصادی جاری یکی از اهداف مهم و اولویت‌های کاری دولت و مخصوصاً سازمان بنادر و دریانوردی، تامین به موقع و سریع کالاهای اساسی مورد نیاز کشور است ادامه داد: به واسطه شرح وظایف و رسالت کاری تعیین شده، این اداره کل سعی کرده تا خدمات مطلوب و با کیفیت به ذینفعان مربوطه ارائه نماید.

وی اجرای مؤثر  قانون تسریع در تخلیه و بارگیری کشتی‌ها را ارجح امور برشمرد و خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی، هماهنگی و بهره‌گیری از تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ( انبار- محوطه – تجهیزات- نیروی انسانی) تحقق این اصل مهم با جدید در حال انجام است.

انتهای پیام/