1

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشوری برگزار می شود

هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اعلام این خبر اظهار کرد: بیش از یکصد نفر در مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش شرکت کردند که پس از پایان مسابقات تعداد ۸ نفر از سوی داوران در رشته های مذکور حائز رتبه های اول شدند که جهت مسابقات قرآن کارگران کشور به دفتر امور فرهنگی وزارت متبوع معرفی گردیدند.

وی افزود: در رشته های قرائت(تحقیق)، مفاهیم وحفظ کل، حفظ ۲۰ جزء،و ۱۰ جزء. جمعا ۱۰۶ شرکت کننده در این مسابقات حضور داشتند که تعداد ۸ نفر بر اساس اعلام نظر داوران حائز رتبه اول و برتر استانی شدند. که تعداد ۶نفر در رشته های حفظ ۱۰جزء، و ۲۰جزء ، کل و قرائت(تحقیق) و ۲نفر در بخش مفاهیم قرآن کریم و ۲ گروه خواهران و برادران به عنوان نفرات اول استانی در مسابقات کشوری رقابت خواهند نمود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان گفت: داوری این دوره از مسابقات بر عهده داوران ممتاز معرفی شده از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان بود که جا دارد از هیأت داوران و اداره متبوع تقدیر و تشکر ویژه کنم

ابراهیمی ابراز داشت: این مسابقات تحت نظارت ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور و با هماهنگی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف برگزار می شود.
وی گفت: مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور با هدف گسترش فرهنگ انس با قرآن کریم و شناسائی و تشویق نیروهای قرآنی آنها، همه ساله توسط دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود و به علت رعایت شرایط فاصله گذاری اجتماعی در دوسال گذشته به صورت مجازی برگزار می شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان خاطر نشان کرد: این مسابقات به کارگران و خانواده های آنها، اعم از همسران و فرزندان اختصاص دارد و از جایگاه خوب و مطلوبی در میان جامعه کار و تلاش و همچنین در سپهر برنامه ها و فعالیت های قرآنی کشور برخوردار است.

انتهای پیام/