1

وقتی که روحیه مطالبه گری در محلات تقویت می شود/ از حل مشکل آب روستایی تا کمک های مومنانه در کمیز رودان

مختار فلاحی در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن تبریک هفته بسیج، تحقق اهداف انقلاب را در گرو تقویت روحیه مطالبه گری عنوان کرد و گفت: برای مطالبه گری و تقویت روحیه آن باید اقدامات مناسب و شایسته‌ای انجام شود تا بتوانیم در این راستا به اهداف انقلاب دست پیدا کنیم و روحیه مطالبه گری باید در مردم زنده بماند.

وی با اشاره به برنامه یکساله قرارگاه تحول محلات شهید فلاحی افزود: ایجاد روحیه مطالبه گری و هماهنگی و همکاری همه مردم بویژه هیئت امناء مساجد و معتمدین روستا در پیگیری و رفع مشکلات روستا، تاسیس و راه اندازی مرکز نیکوکاری شهدای قلعه کمیز، سازش بین زوج های از طریق هسته های مصلحین و برگزاری مسابقات ورزشی از جمله اقدامات مهم و ارزشمندی می باشد که به همت بسیجیان انجام شد.

فلاحی ادامه داد: راه اندازی مدرسه فوتبال در این منطقه از دیگر اقدامات این قرارگاه بوده است چرا که تامین سلامتی و نشاط مردم در گرو توجه به ورزش در محله است که باید با همکاری مردم و نهادها اقدام مناسب در این مورد صورت گیرد.

دبیر قرارگاه تحول محلات شهید فلاحی کمیز رودان در زمینه محرومیت زدایی بیان کرد: پیگیری واحداث دبستان ۶ کلاسه شهیدبلالی توسط مرکز نیکوکاری قرارگاه تحول محلات، پیگیری جهت احداث ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت روستا و پیگیری جهت رفع مشکلات آب شرب روستا از طریق مسئولین مختلف کارهایی بوده که بسیجیان جهادگر به جهت رفع سایه محرومیت از منطقه انجام داده اند.

وی گفت: طی این یکسال بسیجیان به همت مردم و خیرین، کیف و لوازم التحریر برای برخی از دانش آموزان نیازمند، گوشت و مواد پروتئینی، غذای گرم در مناسبت های مختلف، و بسته های معیشتی تهیه و در مقاطع مختلف بین نیازمندان توزیع شد.

فلاحی خاطر نشان کرد: از سخت کوشی بسیجیان، فرمانده سپاه ناحیه و فرمانده حوزه حمزه سیدالشهدا(ع) خراجی رودان و خیرین به جهت حمایت های بی وفقه آنها تشکر و قدردانی کنم.

انتهای پیام/