تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
اجتماعی
کد خبر : 570307
تاریخ انتشار:یکشنبه 30 خرداد 1400 - 10:36| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
در گفت‌وگوی میدانی با ساحل نشینان کشور عنوان شد؛

هیچ “رفتنی”، این اندازه به کام تلخِ جامعه، “شیرین” نیست

شهروندان بندرعباسی ضمن حمایت از رئیس جمهور منتخب، از پایان یافتن عمر ۸ ساله دولت فعلی و روی کار آمدن دولت جدید سخن گفتند.

هیچ “رفتنی”، این اندازه به کام تلخِ جامعه، “شیرین” نیست

به گزارش خبرنگار میدانی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ استان هرمزگان با حضوری پر رنگ در عرصه انتخابات ریاست جمهوری، برگ زرینی دیگر در تاریخ کشور ایران اسلامی رقم زد.

مردمان خون گرم خطه خلیج فارس از دقایق ابتدایی رای گیری با حضور گسترده در صفوف محل اخذ آرا، حمایت خود از آرمان های امام راحل را به رخ جهانیان کشیدند.

ساحل نشینان بندرعباسی تجلی حضورشان را باری دیگر در حافظه تاریخ ثبت کردند و در بدترین شرایط آب و هوایی کشور آن هم در گرمای شدید هرمزگان، حضورشان در صف های طولانی حتی گاهی تا خارج از محل ستاد اخذ رای نشان از موج همدلی هرمزگانی ها در پیشرفت و آبادانی کشور بود.

مشارکت ۵۸٫۱۱ درصدی هرمزگانی ها در عرصه انتخابات و نتیجه اختصاص بیشترین آرا به رئیس جمهور منتخب در پایتخت اقتصادی ایران نشان از تحول خواهی مردم این دیار در عرصه های مدیریتی کشور دارد.

وفاق ملی در انتخاب رئیس جمهور منتخب شکل گرفت

احمدی یکی از شهروندان بندرعباسی در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: نتایج انتخابات ریاست جمهوری را روز گذشته  از مراجع رسمی کشور شاهد بودیم که انتخاب آیت الله رئیسی را به عنوان رئیس جمهور منتخب بایست به مردم کشور ایران عزیز تبریک گفت.

شهروند بندرعباسی افزود: وفاق ملی در انتخاب رئیس جمهور منتخب شکل گرفت و کسب آرای بیش از ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار رای در سراسر کشور نشان از هم صدایی مردم برای تحول آفرینی در کشور بود.

احمدی ضمن تقدیر و حمایت از یکپارچگی جبهه انقلاب در انتخابات اخیر گفت: انصراف آقایان زاکانی و جلیلی در زمانی مناسب شکل گرفت و باعث شد مردم ولایی ایران عزیز در انتخابشان دچار تردید نشوند و به گزینه اصلح رای دهند.

دردسر و مشکلات اقتصادی دستاورد دولت

جهانگیری یکی از ساکنین محله خواجه عطاء بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: ۸ سال عملکرد دولت برای مردم دستاوردی جز دردسر و مشکلات اقتصادی به همراه نداشت.

شهروند بندرعباسی با بیان اینکه مردم استان هرمزگان با وجود نعمت دریا و قرارگیری در شاهراه اقتصادی باز هم در تنگناه های مالی قرار گرفته اند، افزود: نتیجه این همه مشکلات آن هم در مرکز اقتصاد ایران نشان از ضعف مدیریت در سیستم اداری کشور است.

ساکن محله خواجه عطاء بندرعباس تصریح کرد: مردم این محله از شهر بندرعباس مشارکت خوبی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری داشتند و در گرمای شدید برای تغییر وضع موجود در صف های اخذ رای ایستادند.

جهانگیری با اشاره به اینکه از رئیس جمهور منتخب خواسته های به حقی داریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم چند روز پایانی عمر دولت فعلی هرچه زودتر به اتمام برسد تا با آغاز کار دولت جدید از همان روزهای ابتدایی شاهد عمل در کلام رئیس جمهور منتخب بوده و گره گشایی در بخش های مختلف کشور رقم بخورد.

سال های اخیر گرانی و فقر معیشتی را شاهد بودیم

امینی یکی دیگر از شهروندان بندرعباسی ساکن محله سورو بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: انتخابات تجلی پیوند مردم با نظام مقدس جمهوری است که ۲۸ خرداد ماه شاهد موج آفرینی مردم در این عرصه بودیم.

ساحل نشین بندرعباسی افزود: به همراه اعضاء خانواده در عرصه انتخابات شرکت کردیم و همگی به رئیس جمهور منتخب رای دادیم که این رای حاصل بررسی گفتار ایشان در مناظراتی بود که  از رسانه ملی در سه مرحله پخش شد.

امینی عنوان کرد: هر جایی در کشور عملکرد درخشانی توسط دولت ها شکل گرفته است مردم به چشم دیده و سپاسگزار مسئولان بوده اند و هر جایی که مسئولان این نظام نیز کم کاری مکرده اند مردم با قوه تعقل خود نظاره گر بوده اند.

وی با بیان اینکه در ۸ سال اخیر تلاش های دولت به سمت رانت و فساد آفرینی دستاورد دیگری جز گرانی و فقر معیشتی برای مردم نداشته است، تصریح کرد: درصد فقر به جای اینکه در کشور کاهش پیدا کند، متاسفانه با عملکرد دولت آقای روحانی افزایش پیدا کرد.

این شهروند بندرعباسی با بیان اینکه طبق آمار مسئولان ، بالاترین ضریب فقر به طور کامل در استان هرمزگان می باشد، گفت: با عملکرد دولت فعلی ضرایب دیگر فقر شناسی را نیز بایست به مردم این استان اختصاص داد.

رئیس جمهور منتخب، سرانه اقتصادی، فرهنگی و ورزشی جامعه را افزایش دهد

سالاری یکی از ساکنین محله دوهزار شهرستان بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد:در انتخابات روزهای اخیر ساکنین این محله حضور چشم گیری در محل اخذ آرا داشتند.

شهروند بندرعباسی افزود: از تمام اقشار ساکن در این محله آمده بودند و در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمان شهری شرکت کردند تا مردم این منطقه کم برخودار از امکانات شهری بتوانند در آینده ای نزدیک شاهد تحولی اساسی در زندگی و چهره محله خود باشند.

سالاری ضمن تقدیر از انتخاب درست مردم ایران، تصریح کرد: از رئیس جمهور منتخب درخواست داریم نسبت به ارزش آفرینی اقتصادی و کاهش مشکلات اقتصادی مردم جامعه تمام تلاش خود را داشته باشند.

وی با بیان اینکه در حوزه اقتصاد دیگر پاسخگوی نیازمندی های روزمره مان نیز نیستیم، عنوان کرد: دستاوردهای اقتصادی دولت فعلی چیزی جز تورم وگرانی برای مردم ایران به همراه نداشت.

شهروند بندرعباسی همچنین ضمن گلایه از اقدامات دولت قعلی در زمینه های سیاسی، فرهنگی و حتی ورزشی، تاکید کرد: مردم علاوه بر رفع مشکلات اقتصادی نیازمند حمایت و افزایش سرانه فرهنگی  و ورزشی نیز هستند.

خوشحالیم روزهای پایانی دولت سپری می شود

وحیدی یکی از ساکنین محله بهشت بندر شهرستان بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: خوشحالیم که روزهای پایانی دولت آقای روحانی را سپری می کنیم و انتخاب رئیس جمهور جدید را نیز تبریک می گوییم.

شهروند بندرعباسی با اشاره به اینکه در سال های اخیر کام جامعه بسیار زیاد تلخ شده است، افزود: هیچ رفتنی، این اندازه به کام تلخِ جامعه، شیرین نیست.

وی ضمن حمایت و احترام به رای اکثریت مردم ایران، از رئیس جمهور منتخب درخواست کرد همانگونه که در دستگاه قضا ریشه مفسدان اقتصادی را خشک کرده اند، در دولت نیز دست دلالان اقتصادی و همچنین افرادی که فساد اداری و اجتماعی را به سرحد خود رسانده اند را نیز قطع نمایند.

وحیدی با اشاره به مشارکت بالای مردم هرمزگان در این انتخاب عنوان کرد: طبق آمار ارائه شده مردم هرمزگان بیش از ۵۸ درصد مشارکت را ثبت کرده و بیشترین آرای خود را به رئیس جمهور منتخب داده اند که نیاز می دانیم آیت الله رئیسی نگاه ویژه ای به این استان استراتژیک کشور داشته باشند.

شهروند بندرعباسی در پایان ضمن تبریک مجدد به مردم ایران نسبت به انتخاب درستی که انجام داده اند، خاطرنشان کرد: امیدوارم که این انتخاب را به منزله آغازی دوباره در عرصه های مختلف کشور قلمداد شود و گذشته های تلخ سال های اخیر را در عملکرد خوب دولت جدید به فراموشی بسپاریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://www.hormoz.ir/?p=570307
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

15,583 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی