1

همه مسئولان در قبال حجاب مسئولند/رواج بدحجابی در شان بندرلنگه نیست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  حجت الاسلام حسن فقیهی فر امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه  ظهر امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه، اظهار کرد: جوانان در انتخاب همسر، اول ایمان فرد را در نظر بگیرید و دنبال مادیات نروید و در زندگی هر جا که به مشکل برخوردید به مراکز مشاوره خانواده مراجعه کنید.

وی افزود: در محل مسجد جامع بندرلنگه به همت دفتر امام جمعه این شهرستان، مرکز مشاوره دینی ویژه خواهران و برادران راه اندازی شده که به صورت حضوری و تلفنی پاسخگوی مردم در طول هفته می باشند.

امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه با اشاره به آغاز ثبت نام حوزه علمیه آل البیت(ع) ویژه برادران و حوزه علمیه کوثر ویژه خواهران بندرلنگه ادامه داد: این حوزه های علمیه از بین خواهران و برادران بامدرک دیپلم طلبه جذب می کنند و خانواده های متدین میتوانند فرزندان خود را با ثبت نام در این حوزه ها وقف امام زمان(عج) نمایند.

حجت الاسلام فقیهی فر با اشاره به مسئله حجاب و اینکه حجاب در فطرت و ذات انسانهاست؛ افزود: در جمهوری اسلامی بدحجابی و بی حجابی گناه و فسق آشکار است و رعایت حجاب اسلامی قانون است که متاسفانه به اجرا در نمی آید.

این استاد اخلاق تاکید کرد: مردم، صدا و سیما، قوه قضائیه، شورای فرهنگی و همه مسئولان در قبال حجاب مسئولند و نباید گفت همه شهرها اینطورند و بی حجابی رواج دارد بلکه هر شهری گلیم خود را از آب بکشد چرا که این مورد در شان بندرلنگه با دارا بودن چهار حوزه علمیه تشیع وتسنن نیست.

امام جمعه موقت بندرلنگه خاطرنشان کرد: باید در کنار معیشت و اقتصاد مردم به مسئله حجاب هم توجه ویژه شود.

انتهای پیام/