قدردانی از ایثار و فداکاری پرستاران حاجی آباد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمید جهانگیری فرماندارحاجی آباد در آیین تجلیل از پرستاران ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار اظهار کرد: پرستاران با کار بزرگی که برای مقابله با کرونا انجام دادند مردم به وجود آنها افتخار می‌کنند

جهانگیری افزود: با تمام محدودیت‌ها با تلاش کادر پزشکی و درمان و همراهی مردم در خصوص پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان موفق عمل شد.

فرماندار حاجی آباد در ادامه با بیان اقدامات دولت در حوزه بهداشت و درمان شهرستان اضافه کرد: بزرگترین اورژانس به لحاظ زیربنا در بین شهرستان های استان در حاجی آباد در دولت کنونی به بهره‌برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه تاسیسات بیمارستان بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در سه سال اخیر هزینه شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه ساخت درمانگاه در شهرستان رشد ۲۰۰ درصدی داشته است یادآور شد: در دو سال اخیر تعداد سه درمانگاه به درمانگاه شهرستان اضافه شده است، همچنین در راه‌اندازی پایگاه‌های اورژانس و خانه پزشک شاهد رشد خوبی در شهرستان بودیم.

فرماندار حاجی آباد با تشکر از همراهی و همدلی همه عوامل دخیل در مقابله با ویروس کرونا گفت: آمار پایین مرگ و میر در شهرستان نشان از تلاش شبانه روزی همه عوامل است.

وی مهمترین همراهی مردم با پرسنل بیمارستان را رعایت پروتکل های بهداشتی خواند و از مردم خواست در شب یلدا از دورهمی های خانوادگی خودداری کنند.