تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 556237
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۹:۰۰| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
یادداشت/ ابراهیم نجفی

شهادت سردار سلیمانی هیمنه پوشالی آمریکا و غرب را فرو ریخت

فرو ریختن هیمنه پوشالی آمریکا و غرب هم در ساختار فکری هم از نظر زیربنایی علمی به اثبات رسیده لذا از لحظه ارتکاب آمریکای تروریست به شهادت سردار دلها تا نابودی کامل آنان و مجازات آمران و عاملان این جنایت آنان همچنان با وحشت خواهند زیست و با ذلت خواهند مرد.

شهادت سردار سلیمانی هیمنه پوشالی آمریکا و غرب را فرو ریخت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ابراهیم نجفی، تحلیلگر مسایل سیاسی هرمزگان در آستانه سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در یادداشتی نوشت: به حق گفتند که بُرد شهادت انسان های وارسته بیشتر از حیاتشان است و اینکه شهید بزرگوار سلیمانی فرمود ما ملت شهادتیم گویا و پرمعنی شهادت را بازگو نمود حاج قاسم سلیمانی تا قبل از شهادت سرداری بود یا به قول غربی‌ها ژنرالی بود که با تکیه بر اسلام و اعتقاد راسخ به وعده های الهی و اطاعت عاشق گونه از ولایت فقیه و باترکیب عشق و همت از جوانانی در کشور عراق و سوریه و حتی فراتر از مرزهای این دو کشور رزمندگانی ساخت دارای روحیه ای لبریز از عشق به دین و وطن که همه محاسبات نظامی دشمن را که کرور کرور از دلارهای نفتی بهره برده بود و حاصل تاکتیک دوشیدن گاوهای شیرده شورای همکاری خلیج فارس بود با دست خالی و با ترکیب معجونی از عشق بنده به خداوند به باد مسخره می گرفت.

دشمن پس از آنکه جنگی تمام عیار را با هدف تحت اختیار گرفتن خاورمیانه که نقشه آن از سرزمین شام و عراق عبور می‌کرد و نام نامیمون آن خلافت عراق و شام بود و البته خلافت طایفه ای وحشی که قلاده به دستان آنان ترامپ و نتانیاهو و محمد بن سلمان حلقه بگوش به ظاهر مسلمان ولی نا مسلمان تر از نامسلمانان بود که بهتر است گفته شود مافیایی صهیونیسم پشت پرده آن که افسار آنان هم به دست ابلیس سپرده شده بود آغاز شد.

جنگی نابرابر برای تصرف کشورهای مقاومت آغاز شد و تا توانستند با نقشه‌های دقیق و صرف پول های کثیف که همت خود را صرف فتح این سرزمین‌ها نمودند و خواب دیده بودند که بی دردسر فاتح این منازعه باشند اما از سلیمانی و یارانش که گوش به فرمان مقتدایشان سید علی و مولایشان حضرت بقیه الله الاعظم بودند غافل بودند.

یادمان هست که امپراتوری زر و زور ابتدا با ورود رسانه های شیطانی شان به عرصه فکر مردم در کشورهای اسلامی سوریه و عراق با تبلیغات شدید و مسموم یک طرفه اقدام به بمباران خبری افکار عمومی می‌نمودند و با یک صحنه مشکوک و ساختگی در کشور سوریه آنچنان شهروندان این کشور را سردرگم نمودند و با ایجاد صحنه‌های خشن که بیشتر آن، حاصل فیلم های پر از لاف هالیودی بود طوری مردم را در وحشت نگه داشتند که در مرحله بعد با ورود پیاده‌نظام شیطانی خود به نام داعش با برچسب ظاهری دولت عراق و شام، متاسفانه بسیاری از انسانهای بی بصیرت را با خود همراه نمودند و با تمام قدرت نظامی که حاصل بی اخلاقی بشر غربی با سلاح‌های کشورهای مدعی کدخدایی جهان چه خون هایی که نریخته شد.

تاسف بارترین بخش تراژدی آنان این بود که سر می بریدند و ندای الله اکبر سر می‌دادند و این پانتومیم مفتضح را انتقام‌گیری از رافضی ها نام گذاشتند اما از آنجایی که دروغگو کم حافظه است کوس رسوایی آنان زود هویدا شد  آنهایی که با شعار حمایت از ملت سوریه آمده بودند و بشار اسد را مخل پیشرفت کشورش معرفی می‌کردند با کشتن مسیحیان و اهل تسنن و خرد و بزرگ و زن و مرد و ویران نمودن کشور مظلوم سوریه آن هم با دادن دست دوستی به صهیونیست های جنایتکار، دم خروس شان بیرون زد.

بعد از یک دوره کوتاه و وارد نمودن خسارت های مادی و معنوی به دو ملت عزیز عراق و سوریه، ناحق بودن مجریان و حامیان پشت صحنه آن ها پدیدار شد وزمینه برای ریشه‌کن شدن نوزاد پلید داعش فراهم گردید و مردم این دو کشور به ویژه جوانان که متوجه عمق فاجعه شده بودند  و با لبیک گفتن به ندای دلسوزان در کشور سوریه و مرجعیت در کشور عراق با جمع شدن گرد شمع وجود دو تن از فرماندهان شجاع یعنی شهید سلیمانی و ابومهدی مهندس به عنوان نماینده جمع کثیری از رزمندگان جبهه مقاومت وارد نبرد با این شجره خبیثه شدند.

در مدتی که باور آن برای مدعیان و روباهان راس کشورهای عبری عربی و غربی سخت بود برای همیشه خطر این فکر انجماد گونه را از سر مردم این کشورها و کل دنیا کوتاه نمودند. اما به جای تشکر و قدردانی از سوی دروغگویان حاکم بر کشورهای آمریکا و فرانسه و انگلیس و آلمان و سایر حامیان آنها که مدعی مبارزه با داعش بودند که البته خود آنان سازندگان این فرزند نامشروع بودند نقشه شهادت این دو فرمانده سرافراز را پیاده نمودند.

به این گمان که با به شهادت رساندن این دو عزیز می توانند راه مقاومت را که تنها راه سعادت همه ملت‌هاست به بیراهه بکشانند و به اهداف پلیدشان دست یابند اما با واقعه شهادت این عزیزان توسط دولت و ارتش تروریست آمریکا با هدف تامین خواسته ها و ایجاد شکاف در صفوف مقاومت نه تنها دشمن به اهدافش نرسید بلکه دیگر راه بر هرگونه مصالحه با دشمن بسته شد و روند آزادی خاورمیانه از یوغ آمریکای جنایتکار آغاز شد.

این حرکت با تشییع بیاد ماندنی این شهیدان سرافراز صحنه های باشکوه و بی مانندی را از کشور عراق و ایران به نمایش گذاشت اولین سیلی سخت بود که به گوش دشمن نواخته شد و تا آن زمان اگر فرماندهان ما برای تمام آحاد ملت دو کشور و دنیا شناخته شده نبودند در جای جای دنیا نام آنان و راه آنان برای همه مردم دنیا شناخته شد و در کنار آن ابدی بر دامن مدعیان حقوق بشر نشست.

جمهوری اسلامی ایران همزمان با سحرگاه تدفین پیکرهای مطهر این شهیدان بزرگترین لانه نظامی شیطان بزرگ یعنی پایگاه عین الا سد را مورد آماج موشک های نقطه زن قرار داد و با مجازات عاملان و آمران این واقعه در میان شعله های آتش خشم موشکهای سپاه اسلام ندای انتقام سخت از شیطان بزرگ آغاز شد.

در ادامه این انتقام سخت وجدان بیدار جهانیان با محکوم کردن این حرکت ضد بشری و بیان عدم شایستگی مجریان این واقعه در حکومت بر جهان همبستگی و اتحاد میان نیروهای مقاومت را افزایش داد و دنیا فهمید قدرت واقعی کیست آمریکایی که تا آن زمان عادت به زدن و نخوردن کرده بود چنان سیلی سختی خورد که نه توان پاسخ دادن به آن را داشت و نه جرات آن را، و این سیلی درس بزرگی به ملت ما و ملت‌های آزاده جهان داد که عبارتند از اینکه در این دنیای وحشی کنونی چاره‌ای جز قوی شدن در عرصه های علمی سیاسی اقتصادی و نظامی وجود ندارد و تنها راه رسیدن به استقلال روی پای خود ایستادن است.

آنهایی که در راه دین و هدفشان شهید می‌شوند نام و یاد آنان در دل ملت‌ها جاری و ساری است و آن انسانهای بزرگی هستند وغرب گرایانی که در کشورهای مختلف سعی در بزک کردن چهره منحوس آمریکا در طول دوران طولانی سلطه بر کشورهای جهان را داشته‌اند هم سخت در اشتباه بوده اند و پایان کار آن ها جز این که از این جا رانده و از آنجا مانده باشند چیز دیگری نیست.

و آنان در پیشگاه ملت های خود جایگاهی ندارند و ضمن شریک بودن در خیانت های غرب باید به حضور آنان در کشورهای اسلامی پایان داده شود آمریکا باید از خاورمیانه بیرون انداخته شود که امروز ذلیلانه شاهد خروج آنها در همه جا هستیم و قطعاً صد برابر خیانت هایشان تاوان پس خواهند داد.

فرو ریختن هیمنه پوشالی آمریکا و غرب هم در ساختار فکری هم از نظر زیربنایی علمی به اثبات رسیده لذا از لحظه ارتکاب آمریکای تروریست به این جنایت تا نابودی کامل آنان و مجازات آمران و عاملان این جنایت آنان همچنان با وحشت خواهند زیست و با ذلت خواهند مرد و این است سرنوشت انسان های مستکبر. و به فرمایش قرآن قطعاً آینده از آن متقیان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://www.hormoz.ir/?p=556237
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

اقتصادی