1

روز قدس، روز جهان اسلام است/ نابودی و زوال رژیم اشغالگر اسرائیل نزدیک می باشد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام رضا مهدوی امام جمعه موقت رودان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان با بیان اینکه روز جهانی قدس یادگار ماندگار حضرت امام راحل است و آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس نشات گرفته از تیز بینی امام خمینی (ره) است، اظهار کرد:  روز قدس روز جهان اسلام و روز فريادخواهي مسلمانان در دفاع و حمايت از مردم مظلوم فلسطين است.

وی افزود: رژیم جعلی و غاصب اسرائیل در یک شرایط بسیار سختِ اقتصادی و اجتماعی به سر می برد و این نشان دهنده به نابودی و زوال این رژیم است و مسلمانان باید با اتحاد قاطع خود به دنیا ثابت کنند که اسراییل کشوری غاصب است و جنایات بی رحمانه این رژیم متجاوز را به تمام جهان نشان دهند.

امام جمعه موقت رودان عنوان کرد: یک عده از سیاست مداران کشور که اگر اندک توجهی به قانون اساسی داشته باشند و با مراجعه به آن می دانند که سیاست گذاری های خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر عهده ی رهبری و از آن ناحیه شکل میگیرد و سیاست های کلان خارجی که قانون بر عهده ی رهبری گذاشته است.

حجت الاسلام مهدوی ادامه داد: متاسفانه در بعضی مواقع سخنانی گفته می‌شود که مبنای خیلی محکم و درستی ندارد که کاملا مراقب باشند تا حرفی از دهان آنها خارج نشود که دشمنان را شاد کند.

امام جمعه موقت رودان بیان کرد: بی‌‌انصافی است نقش سپاه قدس با هدایت‌های الهی مقام معظم رهبری و مجاهدت‌های این عزیزان سپاه و در صدر آنها شهید قاسم سلیمانی در عرصه محاسبات منطقه نادیده گرفته شود.

وی با اشاره به گوش فرا دادن سخنان رهبری در روز قدس و اهمیت بالای آن خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی 12اردیبهشت خود در خصوص انتخابات و انتخاب اصلح کامل و جامع توضیح دادند و همه مردم پای صندوق‌های رأی با انتخاب اصلح حاضر شوند و این امر یک فرضیه دینی است و ان شاءالله امروز همگی به سخنرانی های مقام معظم رهبری گوش فرادهیم و از ان بهره ببریم.

انتهای پیام/