1

دانشجویان بسیجی از پرستاران بیمارستان امام علی(ع) رودان قدردانی کردند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ دانشجویان بسیجی دانشگاه های رودان به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، فرمانده سپاه ناحیه و سرپرست دانشگاه فرهنگیان این شهرستان به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان امام علی (ع) از تلاش شبانه‌روزی پرستاران قدردانی کردند.

فرمانده سپاه ناحیه رودان با تبریک ولادت حضرت زینب و روز پرستار از ایثارگری کادر درمانی رودان در شرایط کرونا قدردانی کرد و اظهار کرد: مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌توانند فشار به کادر درمان را کمتر کنند.

وی افزود: بی شک نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب (س) بزرگ بانوی صحنه کربلا،به نام روز پرستار تقارن فرخنده ای برای قدردانی از این قشر پر تلاش و فداکار است که اندیشه ای جز بازگشت سلامتی بیماران و حضور آنان در کانون گرم خانواده ندارند.

حسن داوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان نیز بیان کرد: حضرت زینب(س) پرستار تمام خوبی‌ها نگهبان ارزش‌های قیام عاشوراست که وجود مبارکش و همراهی‌اش در کربلا و اقدامات پس از آن تاریخ بشریت را تغییر داد و  عظمت کار پرستاران آنقدر والاست که چنین روز بزرگی را به این عنوان نامگذاری کردند، اگر نبود ایثار‌گری، جانفشانی و فداکاری این قشر فرهیخته قطعا ویروس مرگبار کرونا آسیب‌های بیشتری را به مردم وارد می‌کرد و تلافات انسانی بیش از اینها بود.

وی با توجه به اینکه مردم قدردان ایثارگری پرستاران هستند، اظهار عنوان کرد: به نمایندگی از جامعه علمی شهرستان، دانشجویان و استادان صمیمانه‌ترین مراتب قدردانی خود را از کادر درمان به‌ویژه پرستاران اعلام می‌دارم و برای همه مدافعان سلامت آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

داوری با تأکید بر این که مردم با رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی می‌توانند قدردان تلاش‌های پرستاران باشند، گفت: آحاد جامعه قدردان تلاش‌های ایثارگرانه پرستاران هستند و امیدواریم به زودی جهان از شر این ویروس مرگبار رهایی یابد.

به گزارش هرمز، در این دیدار دانشجویان بسیجی شهرستان با اهدای گل از پرستاران و کادر درمان بیمارستان امام علی(ع) قدردانی کردند.

انتهای پیام/