تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 562273
تاریخ انتشار:یکشنبه 17 اسفند 1399 - 9:59| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
معاون دفترنهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور؛

حفظ انقلاب اسلامی مستلزم نوآوری و تحول مستمر در عرصه‌های مختلف/ دوری از تحجرگرایی جامعه را به سعادت می‌رساند

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه زنده ماندن انقلاب نیز مستلزم نوآوری و تحول مستمر در عرصه‌های مختلف است، گفت: دوری از تحجرگرایی جامعه را به سعادت می‌رساند.

حفظ انقلاب اسلامی مستلزم نوآوری و تحول مستمر در عرصه‌های مختلف/ دوری از تحجرگرایی جامعه را به سعادت می‌رساند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با حضور احسان کامرانی رئیس این دانشگاه و حجت‌الاسلام سیدمهدی میراحمدی معاون منابع انسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار و حجت‌الاسلام اسماعیل پاک‌نژاد به‌عنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان معرفی و از تلاش‌های حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی قدردانی شد.

حجت‌الاسلام سیدمهدی میراحمدی معاون منابع انسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در این نشست با اشاره به رسالت دفتر این نهاد در دانشگاه‌ها گفت: وظیفه ما در این حوزه شبیه مأموریت انبیاست و باید در این مسیر خطیر با بینش و آگاهی بالایی برای هدایت جامعه دانشگاهی حرکت کنیم.

سیدمهدی میراحمدی با تأکید بر اینکه داشتن برنامه، استراتژی و هدف  از اصلی‌ترین وظایف در حوزه هدایت و رهبری است، افزود: برای رسیدن به جایگاه برتر باید گرایش خود را به سمت ارتقا و صعود به جمع برترین‌ها تطبیق دهیم و این خواسته با برنامه‌ریزی جامع ممکن خواهد بود.

تحول‌خواهی به مفهوم عبور از اصالت‌های تعریف شده انقلابی  نیست

وی با بیان اینکه تحول‌خواهی به مفهوم عبور از اصالت‌های تعریف شده انقلابی  نیست، عنوان کرد: دوری از تحجرگرایی، قانع نبودن به وضعیت موجود،  جهش در حرکت به سمت توسعه و پیشرفت، هدف‌گرایی، داشتن نقشه راه و … اجزایی هستند که حرکت ما را به سمت تحول‌خواهی با حفظ آرمان‌های موجود  استحکام می‌بخشند و جامعه را به پیشرفت، ترقی و ارتقا نزدیک می‌سازند.

معاون منابع انسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور یادآور شد: انجام امور هدایت‌گری اگرچه غرامت سنگینی به همراه دارد، اما غنیمت‌های حاصل از آن، غنیمت ایمانی و الهی است.

میراحمدی با اشاره به توسعه و پیشرفت بشریت در عرصه دین و زندگی تشریح کرد: اندیشه انسان به سمت استکمال پیش می‌رود، بنابراین باید با رشد و تکامل همراه باشد و در این میان زنده ماندن انقلاب  نیز مستلزم نوآوری و تحول مستمر در عرصه‌های مختلف است.

وی با تجلیل از حجت‌الاسلام ابراهیمی مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: تلاش‌های وی در عرصه‌های فرهنگی، مذهبی و علمی بر کسی پوشیده نیست.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان نیز گفت: ۲۸ سال از فعالیت این نهاد در استان هرمزگان می‌گذرد و این دفتر توانسته به پشتوانه استادان و دانشجوبان فعالیت‌های چشمگیر و قابل قبولی ارائه کند.

حجت‌الاسلام ابراهیمی نیروی مخلص در حوزه خدمتگزاری است

حجت‌الاسلام عباس تقوی، نقش‌آفرینی دفتر نهاد دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان را  در مناسبت‌های مختلف یادآور شد و افزود: فعالیت‌های این دفتر در مسیر آرمان‌های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری همواره چراغ راه حرکت ما بوده است.

وی، حجت‌الاسلام ابراهیمی را از نیروهای ولایی و مخلص در حوزه خدمتگزاری خواند و افزود: هدایت  ۲۳ هزار دانشجو، یک‌هزار و ۵۰۰ عضو هیئت علمی  کاری بس طاقت‌فرسا و سختی است که وی توانست با صبوری انجام دهد.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان با بیان اینکه حجت‌الاسلام پاک‌نژاد نیز از نیروهای ارزشی و دانشگاهی است، گفت: حضور وی در این جایگاه می‌تواند نویدبخش این امید باشد که این کشتی با سکانداری مطمئن و کارآزموده ادامه مسیر را طی خواهد کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در این نشست با اشاره به اینکه از خانواده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری هستم و تعلق خاطر من به این حوزه بسیار محکم است، اظهار کرد: از سال ۱۳۷۴ با ورود به خانواده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، افتخار خدمتگزاری به این حوزه را پیدا کردم و این پیوند مستمر خواهد ماند.

حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده با بیان اینکه امروز نیاز جامعه در اکثر بخش‌ها به جوانان است، افزود: نظر مقام معظم رهبری نیز بها دادن به جوانان است تا بتوان چرخه تولید را سرعت بخشید ما نیز باید با این نگاه مثبت به سمت جذب جوانان باشیم.

حجت‌الاسلام پاک‌نژاد شخصیتی فرهیخته و متعهد است

وی، حجت‌الاسلام پاک‌نژاد را شخصیتی تلاش‌گر، فرهیخته و متعهد خواند که می‌تواند در سمت جدید خود به عنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان موفق عمل کند.

امام جمعه بندرعباس افزود: برای بهره‌گیری از تجربیات و شخصیت وارسته  حجت‌الاسلام ابراهیمی از وجود وی در جایگاه امام جمعه شهرستان میناب بهره می‌بریم و هدایت سکان دانشگاه را به انسانی لایق و شایسته دیگری بسپاریم.

مبنای حرکت در بیانیه گام دوم انقلاب براساس واژه جهادی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در این آیین مأموریت دانشگاه آزاد اسلامی را منطبق بر ظرفیت‌های موجود منطقه برشمرد و اظهار کرد: امروز این دانشگاه براساس سند آمایش سرزمین و مأموریت  هدفمند به‌سمت توسعه پایدار در حرکت است.

احسان کامرانی، حرکت دانشگاه را براساس فناوری توسعه‌یافته ارزیابی و تأکید کرد: شعار کارآفرینی باید با تلاش، پشتکار و همت دانشگاهیان عملیاتی شود  و رسیدن به دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم  با سرعت بخشیدن به داده‌های علمی، پژوهشی و فناوری  سرعت بگیرد.

مبنای حرکت در بیانیه گام دوم انقلاب براساس واژه جهادی است

وی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با هدایت نماینده ولی‌فقیه در این استان از پیشگامان تبیین گام دوم انقلاب  بوده که سند جامع آن توسط استادان دانشگاه‌ براساس رشته تخصصی با محور هفت توصیه حضرت آقا تدوین و برای اجرایی شدن  ابلاغ شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان تبیین کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب مبنای حرکت براساس واژه جهادی شکل گرفته و در تمام توصیه‌های مقام معظم رهبری بر جهادی بودن اقدامات تأکید شده است.

کامرانی حجت‌الاسلام ابراهیمی رئیس سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی  استان هرمزگان را شخصیتی توانمند، علمی، مؤمن و دلسوز  خواند.

وی همچنین حجت‌الاسلام پاک‌نژاد را شخصیتی دلسوز و دانشگاهی خواند که  در دوره‌های مختلف مسئولیت معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی  استان هرمزگان را برعهده داشته است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://www.hormoz.ir/?p=562273
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

15,560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی