توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی بین نیازمندان حاجی آبادی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ داوود رستگار، رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان حاجی آباد اظهار کرد: یکی از طرح های مهم مبارزه با بیماری کرونا طرح شهید حاج قاسم سلیمانی است که این طرح با همکاری خیرین و واقفین اجرا شد.
رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان حاجی آباد  از توزیع300 بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی در حاجی آباد خبر داد و افزود: این بسته‌ها از محل عوائد موقوفات، متولیان و خیرین تهیه و بین نیازمندان، مددجویان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
رستگار با اشاره به فعالیت گسترده اوقاف در بحث محرومیت‌زدایی و توجه به نیازمندان در زمان شیوع ویروس کرونا بیان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا اوقاف حاجی آباد با توجه به موقوفاتی که در اختیار داشته در چندین مرحله اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی کرده است.
وی با بیان اینکه بسته‌های معیشتی در قالب کمک‌های مؤمنانه از محل عواید موقوفات مرتبط تهیه می‌شود، افزود: ارزش هر بسته 300 هزار تومان است.
رستگار با بیان اینکه مراکز افق آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه پای کار اجرای طرح شهید سلیمانی هستند، گفت: هدف از اجرای این طرح گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی و اجرای نیت موقوفات در راستای محرومیت‌زدایی است.

انتهای پیام/