1

تقدیر از حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو به عنوان روابط عمومی برتر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو طی یکسال گذشته فعالیت های قابل قبولی در جهت ارتقاء عملکرد داشته و سعی کرده تا در مسیر توسعه و تحقق سیاست های کلی مجموعه گامهای مؤثری بردارد.

با درنظر گرفتن پارامترهایی همچون ارتباط با مجموعه رسانه های خبری و رسانه ملّی در فضای مجازی ، تولید خبر و محتوا ، تهیه کلیپ ، توسعه ارتباطات با دستگاه ها و نهادها از جمله صنایع ، و پرداختن به رسالتهای اجتماعی یک رشد 350درصدی را در عملکرد یک ساله این حوزه شاهد هستیم که نتیجه همکاری منسجم تیمی در بخشهای مختلف و ارتباط قوی در تمامی سطوح سازمانیست.

لازم به ذکر است که همراهی ، حمایت ها و نگاه حرفه ای شخص حمید رضائیان اصل به عنوان مدیرعامل مجموعه ایزوایکو نقش محوری در تحقق این مهم داشته که توانسته این همکاری را شکل دهد.

مجموعه ایزوایکو به عنوان بزرگترین مجتمع صنایع دریایی و فراساحلی ایران با انجام پروژه های بزرگ ملی خود را به عنوان برندی بین المللی و رقیبی قدرتمند در منطقه معرفی کرده است ؛ از این رو حوزه ارتباطات و امور بین الملل این مجموعه نقش مهمی در انعکاس مؤثر این فعالیتها دارد و تلاش می کند همگام با برنامه توسعه افق 1404 ایزوایکو در راستای تحقق اهداف کلان گام بردارد.

با حضور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان در مجموعه ایزوایکو طی نشستی از همکاران حوزه ارتباطات و امور بین الملل این مجموعه صنعتی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/