تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 556522
تاریخ انتشار:سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
یادداشت/

بساط فتنه گران در حماسه “۹ دی” برچیده شد

باآشکار شدن نیت پشت پرده دشمن و فریب خوردگان داخلی اش روز ۹ دی‌ماه ۸۸ سیل خروشان ملت خداجوی و قهرمان ایران با ندای لبیک یا حسین و لبیک یا خامنه ای به خیابان آمدند و بساط فتنه گران و آشوبگران را برچیدند. 

بساط فتنه گران در حماسه “۹ دی” برچیده شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ابراهیم نجفی تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان در یادداشتی نوشت: واقعه مهم دی‌ماه و تقارن آن با ایام فاطمیه و شهادت مرد عمل و بصیرت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی می داریم و با عرض بهترین سلام ها و تحیات به محضر مقدس و نورانی حضرت ولی عصر ارواحنا فدا. تمام قد زانوی ادب بر سینه می ساییم و با تواضع تمام قد از جان و دل درود می‌فرستیم به شهیده این ایام حضرت صدیقه طاهره. اولین فدایی راه ولایت که درس بصیرت و ایستادگی در مسیر ولایت را به ما آموخت.

سخن از سرور زنان عالم در این مقوله نمی گنجد و هیچ قلمی یارای به تصویر کشیدن دفاع جانانه آن بانوی صبر و شکیبایی از حریم حرم و ولایت را ندارد. اما به رسم تقدیم ادب با قلمی قاصر عرض می نماییم. خلق حوادثی مانند نهم دی ماه بلکه انقلاب اسلامی و حتی عاشورا از سر انگشت تربیت و هدایت آن بانوی الهی سرچشمه می گیرد زیرا آن والا مقام همه این درس ها را به ما شیعیان و همه آزادگان جهان آموخت.

حوادثی مانند نهم دی ماه و شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید سلیمانی. رنگ و خمیر مایه خود را از مکتب سرور زنان دو عالم به ارث برده است از خداوند خاضعانه می‌خواهیم ما را قدردان این میراث گرانبها مقرر فرماید.

واکاوی حوادث نهم دی ماه ۸۸ که بعد از حضور پرشور ملت قهرمان ایران در پای صندوق های رای و به نمایش گذاشتن شور و شعور ملی و دینی ملتمان که تمام دموکراسی عالم و نظام سلطه را به مبارزه طلبید و آبروی نداشته مدعیان دموکراسی را کم سنگ نمود به نمایش گذاشت.

دشمن که چاره ای جز بالا بردن دست ها به علامت تسلیم نداشت در مقابل وقت شناسی به موقع ملت بزرگ ایران در آن سال دست به دامان ایادی مزدور داخلی خود شد و باآشکار نمودن چهره مکارانه خود و نشان دادن دست چدنی خود و ایادیش و با بهره گیری از تجربیات کودتاهایی چون مشروطه و ۲۸ مرداد بار دیگر تمامی ادعای خود مانند دموکراسی و حقوق بشر و مدنیت را زیر پا گذاشت و با بیرون آوردن مزدوران خود از آب نمک به خیال باطل و واهی سرنگونی نظام اسلامی رابه تقلید از براندازی نرم گرجستان و بهره‌گیری از گرگ صفتان بی صفت و عمله غرب به بهانه‌های واهی تقلب در انتخابات سعی در پیاده نمودن طرح کشور بی دولت و به چالش کشیدن نظام اسلامی را داشت.

با بهره گیری از مفلوکانی چون منافقین و سلطنت‌طلبان و نوکران خشک مغز داخلی بنا داشت جمهوری اسلامی ایران را بیازماید غافل از اینکه آزموده را دوباره آزمودن خطاست لذا با به میدان فرستادن سران فتنه که خواب تعبیر نشدنی ابطال انتخابات را دیده بودند.

سرمست از اقدامات مزبوح خود نظیر به آتش کشیدن سطل‌های اشغال و اموال عمومی کف خیابان رویای برگشت به ایران را داشتند. که دیدیم نه تنها تعبیر نشد بلکه به تعبیر (امام خامنه ای شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ خورد گه دانه دانه )در ابتدای زدن برچسب تقلب در انتخابات از سوی کاندیداهای خاص عده کمی از هواداران آنان در کف خیابان فکر می کردند.

آنها درد کم و زیاد شدن رای دارند اما وقتی نظام اسلامی درخواست شواهد و مدارک نمود نه‌تنها شواهد و مدارکی ارائه نکردند بلکه به اعتراف خود آنان باور قلبی داشتند که هیچ تقلبی در انتخابات در کار نبوده است و هیچ شکی هم در سلامت صندوق‌های رای وجود نداشته است اما آنچه سلامتش دچار مشکل شده بود مغز خشک آنان و صندوق سینه آنان بود که تا به حال به دروغ خود را طرفدار امام و نظام اسلامی و دلسوز مردم جا زده بودند و هم اینک باطن وابسته بودن خود به همان خارجی ها که بارها شاهد بودیم سران فتنه در گفته هایشان از آنها برائت جسته بودند را به تصویر می کشید.

بعد از پشت سر گذاشتن فتنه خسارت بار سال ۸۸ اینک در مقام واکاوی آن حرکت ضد ملی و ضد بشری حق طلبانه ملت ایران را می‌توان این‌گونه مرور کرد که چرا عده ای با زیر پا گذاشتن خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران که خود روزی مدعی انقلابی‌گری بودند دست در دست دشمنان ملت گذاشتند و با تحریک عده‌ای که جمعی از آنان از قبل کینه انقلاب اسلامی را در دل داشتند و جمعی هم به هواداری از کاندیدای خاص ۸ ماه تمام با حضور ناامن کننده خود در خیابان های پایتخت زندگی مردم و آبروی کشور را به باد تمسخر گرفتند.

به راستی مگر آنها نمی دانستند که تقلبی در کار نبود و چرا بعد از خاموش شدن فتنه خودشان اعتراف نمودند که می‌دانستیم تقلب نشده است پس چرا مثل اسباب بازی کلید شده برای سردمداران جنایتکار غربی که دستشان به خون ملت مظلوم ایران و جهان تا مرفق آلوده بود خوش رقصی نمودند.

آیا آتش زدن اموال مردم و بیت‌المال و ناامن نمودن فضای جامعه و سردادن شعارهای نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران، و پاره نمودن تصاویر حضرت امام رحمه الله علیه و شعار علیه رهبری و کتک زدن عآبران پیاده وبه آتش کشیدن تکایا و خیمه گاه امام حسین علیه السلام و حاضر شدن مختلط در نماز جمعه آن هم با کفش و شکستن و خرد کردن شیشه های منازل و مساجد و اماکن عمومی و از بین بردن اموال عمومی از مصادیق اعتراض است به انتخابات یا نه هدف به چالش کشیدن نظام اسلامی و انتقام گرفتن از ملت بزرگ ایران بود که تنها گناه آن بیرون کردن غارتگران از کشور ش بود.

آیااعتراض به انتخابات با وارد نمودن این همه خسارت سنخیتی دارد چرا وقتی سران مست و لایعقل غربی از مدعیان تقلب در انتخابات حمایت کردند کنار نکشید‌ند چرا وقتی سران رژیم صهیونیستی به‌به و چه‌چه می کردند صف بندی نکردند .چرا برخی خواص به جای محکوم کردن افعال ذکر شده نظام اسلامی را تهدید نمودندو اغتشاشگران را و کسانی را که زندگی مردم را طی ۸ ماه فلج کرده بودند ملت خداجو نامیدند.

آیا شما افراد خداجو را سراغ داری که کشور خود را به آتش بکشند آیا کتک زدن ماموران نظامی و با کمال تاسف باید عرض کنیم لخت کردن عآبران پیاده از مصادیق خداجویی بود آیا میان جمله اینکه نظام اسلامی ترسیده است باید فشار را بیشتر کنیم با خداجویی سنخیتی وجود دارد.

همان هایی که به دروغ خود را عاشق ایران جا می زدند و چرا ایران را به آتش کشیدند .و یا اینکه این افعال و اعمال گویای حقیقتی دیگر است. آنها با این اعمال درصدد برگشت دادن حکومت‌های دیکتاتور و ضد ملت و خاموش نمودن ندای اسلام خواهی و بر باد دادن زحمات ملت انقلابی ایران بودند. و این حقایق مثل روز روشن بود.

انسان وقتی به تاریخ می نگرد یک وجه مشترک میان همه مدعیان از سقیفه گرفته تا صفین و نهروان و از عاشورا گرفته تا مشروطه و کودتای ۲۸ مرداد مشاهده می‌کند و آن اینکه همه آنان در بی بصیرتی و وابسته بودن به رذایل دنیای مادی اشتراک مساعی داشته اند در فتنه خسارت ۸۸ چه خواصی که به فرمایش امام خامنه ای روفوزه نشدند و چه مدعیانی که با سکوت خود رضایت براشوب و ظلم دادند. و دشمنان قسم خورده ملت ایران تمامی برگ‌های برنده خود را رو کرده ند و دست چدنی آنها از زیر آستینشان هویدا شد.

ما در مقابل انسانهایی با بصیرت امثال شهید سلیمانی و شهید فخری‌زاده را می بینیم که راه دفاع از ولایت را ادامه دادند و باآشکار شدن نیت پشت پرده دشمن و فریب خوردگان داخلی اش روز نهم دی‌ماه ۸۸ سیل خروشان ملت خداجوی و قهرمان ایران با ندای لبیک یا حسین و لبیک یا خامنه ای به خیابان آمدند و بساط فتنه گران و آشوبگران را برچیدند.

ملت ایران در این فتنه ضد ملی به آشکارا مشاهده نمود که چه کینه توزانی در کمین ملت انقلابی هستند. اما از آنجایی که خاصیت فتنه آشکار شدن باطن انسان های بی بصیرت است سست عنصر آنی که تا قبل از این ملت به آنها وزن انقلابی می‌داد خود را در مقابل ملت قرار دادند و برای همیشه از جامعه طرد شدند. در جمع بندی فتنه خسارت بار ۸۸ دشمن به این نتیجه رسید که با عقبه ضعیف نمی تواند روبروی انقلاب اسلامی و ملت ایران بایستد لذا همان فتنه‌گران گرای تحریم‌های سخت را به دشمن دادند و با فکر آنان دشمن سخت ترین تحریمهارا وضع نموده و هم اکنون هم شاهد هستیم.

همان دارو دسته با پنهان نمودن مایحتاج و روزی مردم و توطئه کردن و کار نکردن و معطل کردن کارها می خواهند کار ناتمام فتنه ۸۸ را به اتمام برسانند. اما درود می فرستیم به صبر و بردباری ملت قهرمان ایران که علیرغم همه توطئه‌ها و کمبودها در راه حمایت از ولایت خم به ابرو نیاورده و حسینی وار و زینبی وار در راه دفاع از مکتب سرافراز اسلام ایستاده و قطعاً بنا به فرمایش امام خامنه ای این اعمال دشمن از ذلیلی اوست.

دشمن نفس های آخرش را می کشد دشمن نمی تواند بابه شهادت رساندن حاج قاسم ها و شهید فخری زاده ها راه پر افتخار انقلاب اسلامی را که راه پیشرفت و اعتلای همه مردم ایران و آزاده جهان است به بیراهه بکشاند.

هم اکنون صدای بریده شدن نفس نظام سلطه را می‌شنویم و صدای خرد شدن استخوان های پوسیده آنها به گوش می‌رسد و افق‌های روشن این راه پر رهرو را می‌بینیم و پس از این دوره تحمل سختی ها به فرمایش مقتدایمان آینده ای روشن در انتظار ملت قهرمان ایران است و عقوبت دنیوی و عذابهای سخت اخروی در انتظار پیمان شکنان و همراهی کنندگان با دشمنان زبون ملت ایران خواهد بود. ان شاالله.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://www.hormoz.ir/?p=556522
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

اقتصادی