1

برگزاری نوزدهمین جشن گلریزان ستاد مردمی دیه در دادگستری هرمزگان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نوزدهمین جشن گلریزان ستاد مردمی دیه با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان و با مشارکت جمعی از خیرین برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این مراسم با اشاره به اینکه جشن گلریزان هر سال و در ماه مبارک رمضان، به همت ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند برگزار می‌شود اظهار کرد: امسال نیز مانند سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا و به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی، جشن‌های گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در قالب برنامه‌های تلویزیونی و استفاده از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی برگزار می شود.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان افزود: در آیات قرآن کریم، احادیث و روایات ائمه معصومین «علیهم السلام» به احسان، نیکوکاری و مشتقات آن تأکید بسیاری شده است و بی تردید، توجه به این امر خداپسندانه موجب کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه خواهد شد.

صالحی ادامه داد: شرکت ها ، صنایع و کارخانجات تولیدی می توانند به عنوان بخشی از تکالیفی که در خصوص مسئولیت اجتماعی دنبال می کنند با مشارکت فعال در زمینه آزادی زندانیان نیازمند ، بانی این امر خیر و خداپسندانه شوند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با تأکید بر اینکه رفع گرفتاری و کمک به همنوع یکی از برکات ماه مبارک رمضان است خاطر نشان کرد: کار خیر آثار فردی و اجتماعی زیادی دارد و موجب ثواب دنیوی و اخروی ، تزکیه و طهارت نفس، آمرزش گناهان و رفع فقر از چهره جامعه اسلامی می گردد.

انتهای پیام/