1

لزوم رای‌دادن به افرادى که برنامه و نگاه خوبى براى اقتصاد کشور دارند

دكتر احمد زاهرى، رئيس دانشگاه پيام نور شهرستان بندر خمير در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به اینکه براى انتخاب رياست جمهورى اهميت دارد كه بررسى هايى انجام شود و صلاحيت افراد احراز شود، گفت: شوراى نگهبان مرجعى است كه با ساز و كار هاى خاص خود و استعلامات از نهاد هاى نظارتى در كشور به بررسى شرایط نامزدهای انتخاباتی مى پردازد.

رئيس دانشگاه پيام نور بندر خمير  عنوان کرد: افرادى كه احراز صلاحيت مى شوند به مردم معرفى مى شوند؛ اما افرادى كه احراز صلاحيت نمي شوند نشان دهنده عدم صلاحيت براى پست ها و مسئوليت هاى ديگر نيست بلكه براى رياست جمهورى شرايط لازم را ندارند.

زاهری تصریح کرد: شاهد هستيم كه در دوره فعلى از طيف هاى مختلف اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدال گرا و افرادى كه سابقه هاى زيادى براى خدمت در كشور داشتند و با گرايش هاى سياسى مختلف از فيلتر شوراى نگهبان عبور كردند و هر كسى با سلايق خود و مطالعه خود در مورد ويژگى افراد كه مد نظر است مى تواند رأى دهد.

وی افزود: با مناظره ها و سخنرانى ها و برنامه ها مردم مي توانند تصميم بگيرند ، بيش از چهل سال از عمر انقلاب گذشته و ما در بحث هاى مختلف از جمله پزشكى، تكنولوژى، نظامى ، ساختار هاى سياسى و قدرتى که در منطقه و بين الملل داريم پيشرفت هاى خيلى خوبى داشته ايم ، اما نبايد از يك سرى مشكلات معيشتى و اقتصادى غافل باشيم.

رئيس دانشگاه پيام نور بندر خمير تاکید کرد: بايد به افرادى رأى داد كه برنامه دارند و نگاه خوبى براى اقتصاد داخل كشور دارند و بتواند مشكلات مردم را حل کنند.

زاهری با بیان اینکه عده اى ميگويند مشاركت نكنيم يا به اصطلاحى با صندوق ها قهر كنيم، گفت: با شرکت در انتخابات بايد از اين انقلاب محافظت و پاسدارى كنيم و در كنار رأى دادن، مطالبه گر باشيم و به افرادى كه دلسوز انقلاب هستند كمك كنيم و مقابل افراد خائن بايستيم.

وی با بیان اینکه بايد پذيرفت جمهورى اسلامى در حال حاضر در معادلات بين الملل قدرت و نقش دارد، اظهار کرد: اين نقش و جايگاه قدرت مورد نظر ساختار قدرت بين المللى نيست و در اينها ايجاد نگرانى كرده و در تلاشند به هر طريقى به حاكميت انقلاب اسلامى ضربه بزنند و تاكنون موفق نشده اند.

رئيس دانشگاه پيام نور  بندر خمیر با تاکید بر اینکه  قطعا مشاركت آحاد مردم نشان همبستگى و حاوى پيام عزت مندى خواهد بود، عنوان کرد: مشكلات همه جا وجود دارد و ما بايد بر آنها غلبه كنيم و نا اميد نباشيم، براى اينكه مسير هموار شود بايد مديران و مسئولانی را انتخاب كنيم كه در شرايط سخت بتوانند كار كنند و انگيزه براى خدمت به مردم را داشته باشند.

انتهای پیام/