تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 388413
تاریخ انتشار:شنبه 16 بهمن 1395 - 9:57| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
فعال سیاسی هرمزگان:

ایجاد تضاد و شکافهای عمیق دورنی در آمریکا/ نظام استکباری رو به زوال است

فعال سیاسی هرمزگان گفت: رویکرد مردم آمریکا در انتخابات و رای دادن به فردی که نقش اپوزیسیون نظام فاسد آمریکا را بازی کرد حاکی از تضادها و شکافهای عمیق دورنی در این جامعه است.

ایجاد تضاد و شکافهای عمیق دورنی در آمریکا/ نظام استکباری رو به زوال است

ابراهیم طبیبی فعال سیاسی هرمزگان در گفتگو با خبرنگارشبکه اطلاع رسانی هرمزاظهار کرد: نظام استکباری آمریکا برای اطمینان از تداوم و ثبات منافع سلطه جویانه اش در سطح جهان، بدنبال ترویج، گسترش و جهانی سازی ارزش های آمریکائی می باشد و اهداف و ارزشهای انقلاب اسلامی را کاملا با آن ارزش ها و در نتیجه با منافعش در تضاد می بیند.

وی افزود: آمریکایی ها همواره چه در قالب لبخند و چه در قالب خشم و تهدید، پیگیر براندازی، ایران هراسی، تضعیف توانمندیها، تضعیف اقتدا و نفوذ منطقه ای و بین المللی، انحراف و انزوای نظام جمهوری اسلامی بوده اس، وهمه رفتارها، گفتارها، اقدامات مسئولین و ارکان نظام سیاسی آمریکا در راستای تحقق همه یا برخی از آرزوهای دست نیافتنی آنان در قبال جمهوری اسلامی ایران می باشد.

طبیبی ادامه داد: تصمیمات اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر جلوگیری از ورود اتباع ایرانی به آمریکا و صحبت های سخنگوی کاخ سفید در خصوص مغایرت آزمایشات موشکی ایران با معاهده برجام نیز در راستای همان سیاست ثابت آمریکا در قبال انقلاب اسلامی، ارزیابی می گردد و به زعم خودشان می خواهند با اتهام، اقدام تروریستی احتمالی توسط شهروندان ایرانی در آمریکا و معرفی ایران بعنوان نقض کننده معاهده بین المللی برجام، به ایران هراسی و تلاش برای ایجاد اجماع کشورهای همسو یا خود بر علیه جمهوری اسلامی بپردازد.

وی ادامه داد: آمریکا در صدد آن است تا  در سایه فشار ،تهدید و تحریم، نظام ایران را به انفعال کشانده و با تلاش برای ایجاد تغییر در دستگاه محاسباتی مسئولین و مردم، یکبار دیگر شانس خود را برای کوتاه آمدن نظام یا کند کردن حرکت در مسیر اصول و ارزشهای انقلاب و هماهنگی با سیاستهای منطقه و جهانی آمریکا امتحان کنند.

فعال سیاسی هرمزگان تصریح کرد:مردم ایران آگاهانه، همه دستاوردها و اقتدار و امنیت خود در سطح منطقه را مدیون ایستادگی و مقاومت بر اصول و ارزشهای انقلاب و عدم همراهی با سیاستهای آمریکا می دانند و این ترفندها و تهدیدات و تحریم ها هیچ تاثیری بر اراده و عزم راسخ آنان نخواهد داشت.

طبیبی تصریح کرد: طرفی مردم ایران شاهدند در کنار اقتدار و عزت و نفوذ روز افزون ایران در منطقه، چهره واقعی آمریکا با تربیت تروریست ها و حمایت از کشورهای مرتجع و تروریست پرور مثل رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی و قطر، بیشتر برای افکار عمومی مردم منطقه و دنیا شناخته می شود.

وی همچنین گفت: اعترافات رییس جمهور آمریکا در رقابتهای انتخاباتی در مورد فقر و فساد،تبعیض، بی عدالتی، جنایت و عقب ماندگی در بخش مهمی از جامعه آمریکا و تجاوز به کشورهای دیگر، نقاب از چهره کریه پنهان، پشت شعارهای آزادی، دموکراسی و حقوق بشر را برداشت و رویکرد مردم نیز در انتخابات و رای دادن به فردی که نقش اپوزیسیون نظام فاسد آمریکا را بازی کرد حاکی از تضادها و شکافهای عمیق دورنی در این جامعه است که آن را برای مردم تحمل ناپذیر کرده و این نقطه شروعی برای تحولات جدی آینده جامعه آمریکا خواهد بود.

طبیبی خاطرنشان کرد: نتیجه این اقدامات آمریکا جزء زوال و افول تدریجی آنرا در پی نخواهد داشت بالاخص اینکه در کنار آن قدرت های منطقه ای و جهانی در ابعاد اقتصادی و سیاسی و نظامی در حال شکل گیری است و مجموع همه این رویدادها، نظام آمریکا را دچار نوعی آشفتگی و تصمیمات متضاد نموده که یک نمونه آن، سخن سخنگوی کاخ سفید است که گفت، کودک ۵ سال دستگیر شده ایرانی می توانست تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا باشد.

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : https://www.hormoz.ir/?p=388413
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

15,303 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی