انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در غرب هرمزگان/ بیش از ۷۰۰ کیلوگرم تریاک کشف شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار حسین دهکی، فرمانده مرزبانی هرمزگان اظهار کرد: مرزبانان استان هرمزگان، در راستای مبارزه قاطع با سوداگران مرگ با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي و رصد و پايش مناطق مرزي، از فعاليت يك باند حرفه‌اي قاچاق موادمخدر در غرب استان مطلع شدند که بلافاصله به منظور انهدام اين باند قاچاق، با برنامه‌ريزي دقيق عملياتي، اقدامات كنترلي در نوار مرز را افزايش دادند.
وی افزود: مرزبانان پایگاه دریابانی بندر لنگه با هدايت عملياتي و اطلاعاتي استان در مسير تردد قاچاقچيان به اجراي كمين‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را كه در حال انتقال محموله موادمخدر بوسیله یک شناور به داخل یک دستگاه خودرو در سواحل بودند را مشاهده كردند.
دهکی تصریح کرد: مرزبانان در یک عملیات غافلگیرانه، یک دستگاه خودرو و یک فروند شناور حامل موادمخدر را متوقف كه در بازرسی از شناور مقدار710 كيلوگرم موادمخدر از نوع ترياك را كشف کردند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری چهار قاچاقچی، از تلاش مرزداران استان قدرداني و خاطرنشان کرد: مرزبانان خطه نیلگون خلیج فارس با تلاش شبانه روزی با سوداگران مرگ و مخلان امنیت به شدت برخورد و اجازه جولان در مرزهای استان به آنان نخواهد داد.

انتهای پیام/