1

افتتاح و بهره برداری از ۱۴ باب مسکن روستایی مددجویی در میناب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛رضا ترابی، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در مراسم افتتاح یک باب واحد مسکونی مددجویی در روستای کنارترش شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب، اظهار کرد: بسیج سازندگی هرمزگان ساخت و احداث 200 مسکن مددجویی را آغاز کرده که 150 پروژه مربوط به شهرستان میناب است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اینکه 123 واحد مسکن‌ مددجویی با همکاری و مشارکت کمیته امداد امام خمینی میناب در دست اقدام است، تصریح کرد: برای احداث و بهره‌برداری هر باب واحد مسکن مددجویی اعتباری بالغ بر 25 میلیون ریال اختصاص یافته است.

وی مساحت هر باب مسکن مددجویی را 50 متر مربع عنوان کرد و گفت: برای احداث 14واحد مسکن مددجویی در میناب 4 میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه شده که عملیات ساخت در حال اجرا است.

ترابی حمایت از محرومان و مستضعفان جامعه را یکی از وظایف و اهداف مهم سپاه دانست و یادآور شد: در عرصه های مقاومتی 700 پروژه در دست اقدام است که در شهرستان میناب نیزعملیاتی شده است.

این مقام مسئول ساخت مسجد، غسالخانه، مسكن مددجويي، خانه عالم، سرويس بهداشتي، آبرسانی به روستاهای محروم و ساخت خانه بهداشت، كتابخانه، حمام، زمين بازي و مجموعه فرهنگي را  از جمله فعاليت‌هاي محروميت‌زدايي در هرمزگان برشمردو گفت: همه باید در راستای زدودن چهره محرومیت از مناطق مختلف استان تلاش کنیم.

انتهای پیام/م