افتتاح اولین زمین چمن مصنوعی فوتسال روستایی در سیریک

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛فرماندار شهرستان سیریک گفت: بمناسبت هفته ورزش و جوانان  اولین زمین چمن مصنوعی فوتسال روستایی شهرستان سیریک در روستای پالور گچینه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان ، معاونین، بخشدار بمانی، مسئولان شهرستانی ، ورزشکاران و مردم افتتاح شد.

احمد جمالدینی  افزود:  این پروژه در زمینی به مساحت 1200 متر مربع با اعتبار 8 میلیارد ریالی از محل اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان استان، اعتبارات بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان و اعتبارات دهیاریهای روستاهای پالور و گچینه در مدت 8 ماه احداث شده است .

وی اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه ورزشی شامل زیر سازی ، ، بتن ریزی، احداث دیوار آجری، نما کاری،فنس کشی، نصب برج های نوری و چمن مصنوعی است.

فرماندار و رئیس شورای ورزش شهرستان سیریک یادآور شد: با بهره برداری از این پروژه ورزشی برای 250 نفر از جوانان و نوجوانان ورزشکار و 50 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی این دو روستا فضای ورزشی استاندار فراهم شد.

جمالدینی اضافه کرد: سه پروژه زمین چمن مصنوعی فوتسال روستایی در شهرستان با پیشرفت فیزیکی 80 درصدی در حال احداث می باشد که تا دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان نیز گفت:یک از اهداف اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان توسعه زیرساخت های ورزشی با مشارکت دهیارها و خیرین در مناطق مختلف استان بویژه در شهرستان ها و روستاهاست.

امیاری افزود:تمام سعی و تلاش مجموعه ورزش و جوانان استان درخصوص احداث و راه اندازی پروژه های ورزشی با رعایت استانداردهای لازم ورزشی است که امید است برای سلامتی جسم و روح جوانان و نوجوانان و علاقمندان به ورزش بتوانند از آنها بیشتر استفاده نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان  تصریح کرد: تبدیل و بازآفرینی فضاهای خاکی به زمین چمن مصنوعی در راستای توسعه فضاهای ورزشی استاندار و با کیفیت است .

انتهای پیام/ق