1

اعلام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در بشاگرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام صابر پروین رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: مراسم بزرگ رهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح روز جمعه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بشاگرد برگزار می شود.

پروین اظهار کرد: مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال همزمان در تمامی روستاهای تابعه شهرستان بشاگرد و مراکز سه بخش این شهرستان برگزار می شود.

وی افزود: مسیر راهپیمایی در مرکز شهرستان بشاگرد از میدان شهداء شهر سردشت آغاز و تا میدان امام علی (ع) در این شهر ادامه خواهد داشت.

رئیس تبلیغات اسلامی بشاگرد، مسیر راهپیمایی در شهر گوهران را از دانشگاه علمی و کاربردی تا مسجد امام خمینی (ره) اعلام کرد.

حجت الاسلام صابر پروین گفت: مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بخش گافر و پارامون در روستای درنگمدو، مرکز این بخش برگزار می شود و مردم این روستا از بخشداری تا مدرسه راهنمایی دخترانه راهپیمایی خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بشاگرد ضمن دعوت از آحاد مردم در این راهپیمایی باشکوه گفت: مردم قهرمان و ولایتمدار شهرستان بشاگرد مانند سالهای گذشته با حضور چشمگیر خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان قسم خورده انقلاب مقدس اسلامی خواهند زد.

 

انتهای پیام/م