تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 594995
تاریخ انتشار:پنجشنبه 16 دی 1400 - 8:27| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
گفتگوی خواندنی با همرزم سردار دلها؛

استکبار از همرزمان و فرزندان معنوی شهید سلیمانی می ترسد/ تمام مردم آزاده جهان مکتب حاج قاسم را دوست دارند

صوغانی گفت: مبارزه حق علیه باطل تا زمانی که جهل و زیاده خواهی و زیاده طلبی هست وجود دارد و استکبار از این می ترسد که بعد از شهادت سردار سلیمانی همرزمان و فرزندان معنوی حاج قاسم خواب راحت را از چشمان آنها خواهد گرفت به همین دلیل از سر جعل اقدام به حذف نام و تصاویر سردار در پلتفرم های مختلف مجازی می کنند.

استکبار از همرزمان و فرزندان معنوی شهید سلیمانی می ترسد/ تمام مردم آزاده جهان مکتب حاج قاسم را دوست دارند

محمد خدا بخش صوغانی، همرزم سردار سلیمانی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز با اشاره به اینکه متولد سال ۱۳۳۹ است، اظهار کرد: خداوند توفیق داد و از سال ۱۳۶۱ قبل از عملیات بیت المقدس از طریق سپاه استان هرمزگان اعزام جبهه های حق علیه باطل شدم.
رزمنده دفاع مقدس عنوان کرد: مجموع استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان تیپ ثارالله را تشکیل می داد و سردار سلیمانی فرمانده ما بود.

وی با بیان اینکه خداوند توفیق داد در دوران دفاع مقدس و بعد از آن شاگرد حاج قاسم باشم، گفت: در عملیات های بیت المقدس، رمضان، بدر، والفجر ۸، کربلای ۴، کربلا۷، کربلا یک و در تک شلمچه در خدمت سردار سلیمانی بودیم.

سردار با رزمندگان مانند فرزندان خود بر خورد می کردند
رزمنده دفاع مقدس با اشاره به اینکه در هیچ جایی سردار سلیمانی خودشان را به عنوان فرمانده خطاب نمی کردند، مطرح کرد: سردار با رزمندگان مانند فرزندان خود بر خورد می کردند و همین رفتارشان باعث شده بود که هم در بین رزمندگان، پشتیبانان جبهه، هم در کل سپاه و حتی در ارتش محبوبیت خاصی داشته باشند.
صوغانی عنوان کرد: فداکاری و از خود گذشتگی های ایشان در دفاع از ارزش های انقلاب و اسلام زمان  و مکان نمی شناخت؛ مبارزه ایشان با استکبار جهانی و داعش سبب مجبوبیت ایشان شد و  لقب سردار دلها گرفتند.
وی افزود: سردار سلیمانی دارای شخصیت بر جسته و فضیلت در ابعاد گوناگون بوداخلاص و ولایت  مداری ایشان انسان کاملی ساخنه بود.

همرزم سردار سلیمانی با اشاره به اینکه سردار هیچ موقع از خانواده شهدا و همرزمانش غافل نبودند، بیان کرد:با دوستان و همرزمانش سالی یک الی دو بار دیدار و درد و دل می کردند.

حاج قاسم پایبند و مقید بودند که خلف وعده نکنند
صوغانی با تاکید بر اینکه حاج قاسم پایبند و مقید بودند که خلف وعده نکنند، گفت: هنگامی که قرار بود در برنامه هنری یکی از هنرمندان شرکت کنند اما روزی که قرار بود برنامه اجرا شود و تیم حفاظتی در محل حاضر می شوند و اعلام می کنند بنا بر دلایلی ایشان نمی توانند در برنامه شرکت کنند بعد از اجرای برنامه گوشی تلفن هنرمند زنگ می خورد و آن طرف خط سردار سلیمانی خودش را معرفی می کند و عذر خواهی می کند که نتوانسته در برنامه ایشان شرکت کنند و به ایشان قول می دهند در اولین فرصت جبران کنند.

وی عنوان کرد: به گفته امام خامنه ای(مدظله العالی) سردار سلیمانی اهل شفاعت هستند؛ ایشان به دنبال درجه های دنیایی نبودند و روح بلندی داشتند به همین دلیل محبوب دل ها هستند.
همرزم سردار سلیمانی با بیان اینکه سردار سلیمانی تنها محبوب در کشور نبوده و مردم آزاده جهان او را دوست داشتند، گفت: مردم عراق و سوریه از مردم ایران بیشتر او را می شناسند و نسبت به او احترام قائل هستند.
صوغانی عنوان کرد: مکتب شهید سلیمانی مکتب انسان انسان ساز است که انسان های زیادی در آن پرورش یافته اند.
وی اظهار کرد: سردار سلیمانی وقتی از لشکر ۴۱ثارالله بر حسب فرمان حضرت آقا رفتند و ایشان فرمانده نیروی قدس سپاه معرفی شدند با شناختی که از جهان اسلام و مبارزین عراقی که در طول دفاع مقدس نیز در سپاه بدر بودند و با ایران همکاری می کردند به خصوص فرمانده شهید نیروی های بسیج عراق  ابو مهدی المهندس و با ارتباطی که با سید حسن نصرالله و شهید عمادمغنیه در لبنان داشتند توانستند محور مقاومت را پایگذاری کنند.

امروز جبهه مقاومت زیر گوش اسرائیل است اگر یک موشک شلیک کند ۱۰ موشک می خورد

رزمنده دفاع مقدس با اشاره به اینکه داعش در یک روز سر ۲ هزار جوان عراقی را برید، عنوان کرد: سردار سلیمانی کسی بودند که جلوی این نامردها را گرفتند و به اربابانشان نشان دادند که این اقدامات پایدار نیست و به فضل الهی و برکت سردار سلیمانی الان از ادیان مختلفی که در عراق و سوریه حضور دارند در امنیت کامل هستند.
صوغانی افزود: سردار سلیمانی نه تنها امینت پایدار در عراق و سوریه برقرار کرد بلکه از نظر معیشتی نیز یاری رسان مردم آن مناطق بودند.
وی عنوان کرد: هنگامی که آمریکایی ها می خواستند که حکومت سوریه را به طور کامل عوض کنند حمایت های سردار سلیمانی باعث ابقای رییس جمهور سوریه شد و درحال حاضر هر کس فداکاری ها و زحمات سردار دلها را دیده است از نبود او داغدار است.

همرزم سردار سلیمانی اظهار کرد: حاج قاسم تلاش های فراوانی برای شناخت دنیای ظلم و ستم می کردند و  در تلاش بودند شر داعش از سر مظلومین عالم کم کنند که این اتفاق با پایان عمر داعش افتاد.

صوغانی با بیان اینکه سردار سلیمانی مرتب در متن زندگی سران جهان اسلام بود، عنوان کرد: همین امر باعث شد که سردار سلیمانی به سرعت پیش برود و محور مقاومت را تشکیل دهد.
وی افزود: امروز مشاهده می شود اسراییلی که تا دیروز داشت در فلسطین کودک کشی می کرد امروز جبهه مقاومت زیر گوشش است اگر یک موشک شلیک کند ۱۰ موشک می خورد.

سردار دلها انسانی ارزشمند بودند که برای آزادی و آرامش جهان اسلام تلاش می کردند
رزمنده دفاع مقدس با اشاره به اینکه در ایام دومین سالگرد شهید سلیمانی نه تنها رسانه های ایران بلکه تمام رسانه های جهان از حاج قاسم یاد می شود، گفت: کسانی که کمر به قتل سردار بستند امروز پشیمان هستند؛ زیرا سردار دلها انسانی ارزشمند بودند که برای آزادی و آرامش جهان اسلام تلاش می کردند.

صوغانی در بخشی از سخنان خود مطرح کرد: از زمان پیدایش اسلام تاکنون اتفاقات فراوانی افتاده است، هنگامی که پیامبر(ص) مردم را به اسلام دعوت کردند تنها دو نفر پشت سر ایشان یکی حضرت علی (ع) و یکی حضرت خدیجه(س) نماز خواندند؛ جهان استکبار آن زمان از این دین وحشت داشت زیرا اسلام با آمال ها و آرزوهای غلط آنها مبارزه می کرد.
وی مطرح کرد: سردار سلیمانی با استعانت از خداوند متعال و رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) و با الگوگیری از نهضت سیدالشهدا در محور مقاومت اقداماتی انجام دادند که برای سال های سال دشمنان هراس دارند.

استکبار از همرزمان و فرزندان معنوی سردار دلها می ترسد
همرزم سردار سلیمانی افزود: سردار دلها حداقل شش سپاه بزرگ در محور مقاومت سازماندهی کردند و کار می کنند و آنها هیچ موقع خطر دشمن را فراموش نمی کنند و نمی گذارند دشمن خواب راحت به چشمش برود.
صوغانی تاکید: آمریکا، اسرائیل و انگلیس کسانی هستند که در طول تاریخ خون ریزی زیادی کردند و زیاده طلب هستند و آنها تلاش کردند که از نیل تا فرات اسرائیل را ببینند و آمریکایی ها مبالغ زیادی را هزینه کردند و نتیجه همه این هزینه ها شد وحدت بیشتر محور مقاومت.
وی تصریح کرد: مبارزه حق علیه باطل تا زمانی که جهل و زیاده خواهی و زیاده طلبی هست وجود دارد و استکبار از این می ترسد که بعد از شهادت سردار سلیمانی همرزمان و فرزندان معنوی حاج قاسم خواب راحت را از چشمان آنها خواهد گرفت به همین دلیل از سر جعل اقدام به حذف نام و تصاویر سردار در پلتفرم های مختلف مجازی می کنند.
رزمنده دفاع مقدس اظهار کرد: انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) فراز و نشیب های زیادی داشته و دارد؛ امروز جوانان ما با تحمل خیلی از مشکلاتی که پیش روی دارند برای حفظ ارزش های انقلاب و اسلام مانند جوانان هشت سال دفاع مقدس لحظه ای خودشان را غافل از اقدامات هوشمند ندانند و همواره مانند سردار سلیمانی چشمانشان به لب های با برکت مقام عظمای ولایت و رهبری باشد و تا زمانی که رهبری پیامبر گونه ایشون در سرزمین خود داریم مملکت ما هیچ آسیبی نخواهد دید.
انتهای پیام/

 

برچسب ها:
لینک کوتاه : https://www.hormoz.ir/?p=594995
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

اقتصادی