آب شرب دغدغه اصلی مردم سیریک است/ گلایه مردم از افزایش نرخ فروش اراضی بنیاد مسکن

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام احمد خلیلی امام جمعه موقت شهرستان سیریک در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان اظهار کرد: در کنار مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در جامعه امروزه که بخش عمده ای از آنها به علت سوء مدیریت و بخش دیگری بعلت تحریم های ظالمانه دشمنان نظام است  یکی دیگر از مشکلات و دغدغه مردم شهرستان افزایش چندین برابری نرخ فروش اراضی ملی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به جوانان شهرستان است که جوانان توان خرید برای احداث یک سرپناه صد متری برای تشکیل زندگی مشترک ندارند.

وی افزود: دشمنان نظام امروز با ایجاد اخلال در سیستم اقتصادی کشور، ایجا یاس و نا امیدی میان مردم و مسئولان ، ایجاد تغییر در رفتار نطام اسلامی و مقابله با توان علمی و اقتدار کشور در سطح دنیا  با فشار اقتصادی و ایجاد جنگ روانی بر کشور هستند که می طلبد مردم و مسئولان هوشیار باشند.

حجت الاسلام خلیلی ادامه داد: هدف امروز دشمن ایجاد جنگ روانی در میان مردم است و تجربه و تاریخ به خوبی نشان داده که در هر برهه زمانی مغلوب جنگ روانی دشمن شده ایم دشمن توانسته بزرگترین ضربه بر پیکره جهان اسلام وارد کند.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک اضافه کرد:  دشمنان انقلاب اسلامی سعی دارند با فشارهای اقتصادی مردم را نسبت به آینده نظام و انقلاب دل سرد کنند که راه مقابله با آن اولا هوشییاری مردم و مسئولان و تصمیم گیران نظام است و ثانیا کار جهادی همراه با تدبیر عالمانه می باشد، برای اینکه امروز کشور بیشتر از هر برهه زمانی دیگر نیازمند به مدیران جهادی، شجاع و مقتدر است.

وی خاطرنشان کرد: تعجب ما از برخی مسئولان فعلی در جامعه این است که با توجه به اوضاع و احوال کشور، آی مدیر و مسئولی که توان خدمت و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم نداری برای چه پست و مقامی که توان مدیریت نداری اشغال کردی و حق الناس را ضایع می کنید.

انتهای پیام/ق