منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۲۲
شناسه خبر: 350681
گروه :خبر
17083_426

استاد حوزه علمیه تاکید کرد:طراحان نفوذ و جنگ نرم برای رسیدن به اهداف شوم خود با تشکیل قاچ گونه NGO های متعدد و گوناگون در سراسر کشور به دنبال سامان بخشی به اهداف خود و تغییر نگرش اقشار جامعه می باشند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ریحانه ورزنده استاد حوزه علمیه بندرعباس با اشاره به  گسترش قاچ گونه NGO های متعدد در کشور  گفت: طراحان نفوذ و جنگ نرم برای رسیدن به اهداف شوم خود با تشکیل قاچ گونه NGO های متعدد و گوناگون در سراسر کشور و با ارائه طریق به آنان به دنبال سامان بخشی به اهداف خود و تغییر نگرش سه قشر مهم این مرز و بوم یعنی دانش آموزان ، دانشجویان و زنان خانه دار می باشند .

وی افزود : با تلاش و پیگیری برای بی تفاوت نمودن زنان نسبت به مقررات کشور و نقش کلیدی آنان و همچنین بیرون کشیدن زنان به بهانه های مختلف به سمت کلوپ های بدن سازی ، کلاس های موسیقی گامهایی در راستای تحقق اهداف خود برداشته اند .

این استاد حوزه علمیه ، بیان داشت: مقابله با دشمن باید از همان راهی که آنان وارد شده اند بایستی وارد شد و با تشکیل کارهای آموزشی تحت عنوان NGO های آموزش هماهنگ با نظام دینی مهم ترین گام برای مقابله با تهدید دشمن می باشد .

وی تصریح کرد: قدرتهای استعمارگر هماره با همین NGO های که تشکیل داده اند بحث آزادی و پوشش را به میان می آورند و از عفاف و پوشش زن مسلمان وحشت داشته و برای مداخله و مقابله با این هویت و شرف اسلامی چه پژوهشها که انجام نداده اند و تنها راه مداخله و مقابله را جنگ روانی و تهدید فرهنگی می دانند .

این استاد حوزه علمیه گفت: جنگ روانی به منظور تاثیر گذاردن بر عقاید ، احساسات و گرایشات دختران عفیف این مرز و بوم و برای مقابله با خسته کردن و یا همان فرسودن روح آنان می خواهند دختران نوجوان و جوان را از چادر و عفاف بیزار و خسته کنند و آنها را ترغیب کنند که آدم در این قرن چه به حجاب و چادر ؟

وی ادامه داد:  از دیگر اهداف دشمن در بحث نفوذ و جنگ روانی مایوس کردن جوانان است آنها می خواهند امیدها ، آرزوها وامیال را به ناامیدی تبدیل کنند و می خواهند روح مقاومت را در دختران ما بکشند .

این استاد حوزه علمیه خطاب به جوانان گفت: ایجاد شک و تردید در تمام اصول و ارزشها و با این شیوه جنگ روانی می خواهند این باور را در اذهان دختر مسلمان ایرانی به وجود آورند که علت عقب ماندگی و بدبختی زن ایرانی خود اوست بنابراین بخ خود بیایید و از حصار حجاب رها شوید ؛ جوانان باید هوشیار تر باشند و اهداف دشمن را بشناسند و در زمین دشمن بازی نکنند .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر