منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۳۰
شناسه خبر: 356719
گروه :خبر
img_5418

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان کاهش ناهنجاری در حوزه فرهنگی را مقدس ترین حرکت ترویج مبانی و مفاهیم صحیفه دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علیرضا درویش نژاد، مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان درششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در هرمزگان با بیان اینکه صحیفه سجادیه به قطعیت تفسیر کاربردی مبانی قران است گفت: اگر در فهم قران دچار مشکل شود حلال غوایض و پیچیدگی های میانی قران در صحیفه است.

وی با اشاره به اینکه صحیفه سجادیه در حوزه های زندگی فردی و زندگی اجتماعی به نوعی پیوند بین دین و دنیاست اظهار کرد: صحیفه سجادیه به یک مبنع و ذخیره فرهنگی است که هوای سالم را به ما در ملک موت تزریق می کند.
درویش زاده افزود:انچه در صحیفه موج می زند فرا مذهبی است اسالت خلقت و سیره انبیا در کلام امام سجاد در صحیفه موجود است که بیان می کند اهل بیت متعلق به بشریت هستند
وی تصریح کرد: هرچه گستردگی این کنگره و ابعادش بیشتر شود اخلاق مداری استحکام می گردد نوع دوستی ترویج می شود فضای فرهنگی به سمت تعالی و ترقی می رود .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان  با بیان اینکه کاهش ناهنجاری در حوزه فرهنگی و مقدس ترین حرکت ترویج مبانی و مفاهیم صحیفه است،اظهار کرد:امروز هرمزگان میزبان اندیشمندان بزرگی است ک در حوزه صحیفه کار پژوهشی و کاربردی کرده است.
درئوریش نژاد خاطرنشان کرد:و یکی از برکات مملوس کنگره صحیفه سجادیه که در حوزه نوع دوستی بخشی به عینیت رسیده است ازاد سازی  زندانیان غیر عمد ازاد است و این همان چیزی است که در صحیفه سجادیه و نگاه امام موجود است.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت