منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
شناسه خبر: 356493
گروه :خبر
m125963286334569_714

مدیراجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن هرمزگان از شرکت ۱۰هزار و ۴۰ خانوار هرمزگانی در ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛صالح دریانورد،مدیراجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن هرمزگان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا صبح روز گذشته در مجموع ۱۰هزار و ۴۰ خانواده اطلاعات خود را در سایت سرشماری ۹۵ ثبت کرده اند، گفت:استان هرمزگان به لحاظ تعداد ثبت نام کنندگان در سامانه اینترنتی سرشماری رتبه سیزدهم کشور را دارد.

وی اظهار کرد: کل جمعیت ثبت نام شده از شهرستانهای استان هرمزگان ۳۶هزار و ۸۱۸ نفر است که این تعداد روزانه در حال افزایش است.

دریانورد با اشاره به  استقبال مردم از ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ افزود:در شهرستان بندرعباس سه هزار و ۵۳۴ خانواده به تعداد ۱۲ هزار و ۱۹۵ نفر اقدام به ثبت اطلاعات خود در سامانه سرشماری ۹۵ کرده اند.

وی  ادامه داد: در جزیره ابوموسی ۴۴ خانواده با جمعیت ۱۶۱نفر، بندرلنگه هزار و ۷۵۵ خانواده با جمعیت شش هزار و ۸۴۱نفر، بستک ۹۰۸ خانواده با جمعیت سه هزار و ۵۱۱نفر، سیریک ۳۷۷ خانواده با جمعیت هزار و۵۴۷نفر، جاسک ۴۷۷خانواده با جمعیت هزار و ۸۴۰نفر، پارسیان ۲۹۲ خانواده با جمعیت هزار و ۱۰۷نفر، بندرخمیر ۳۶۳ خانواده با جمعیت هزار و ۲۷۱نفر، قشم۵۶۳ خانواده با جمعیت دو هزار و ۷۹نفر، رودان ۵۲۸ خانواده با جمعیت هزارو ۸۷۹ نفر، حاجی آباد ۲۶۸ خانواده با جمعیت ۹۰۱نفر، میناب ۸۱۴ خانواده با جمعیت سه هزار و ۶۳نفر و بشاگرد ۱۱۷خانواده با جمعیت ۴۲۳ نفر در سامانه سرشماری ۹۵ اقدام به ثبت اطلاعات خانوارهای خود کرده اند.

دریانورد با تاکید بر اهمیت سرشماری سال ۱۳۹۵ تصریح کرد:رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان ضمن تأکید بر اطلاعات محرمانه ارائه شده از سوی مردم در هر دو مرحله جمع‌آوری اینترنتی و جمع‌آوری اطلاعات در درب منازل رعایت شده و در سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ نیز به طور ویژه پیگیری می‌شود.

مدیراجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن هرمزگان گفت: مرحله اول سرشماری عمومی نفوس و مسکن تا24 مهر ادامه دارد لذا روستاییان می توانند با مراجعه به دفاتر فناوری اطلاعات و ارتباطات روستایی ، دهیاری ها و سایر مراکز در نظر گرفته شده برای این منظور به صورت رایگان دراین سرشماری شرکت کنند.
دریانورد تصریح کرد: شهروندان ساکن در بندرعباس نیز می توانند با مراجعه به مرکز آموزش و پژوهش وابسته به این سازمان ، رایگان در این سرشماری عمومی شرکت کنند.
عصمت دهقانی، کارشناس مسئول نقشه هرمزگان  با بیان اینکه  وارد کردن محل دقیق مکان جغرافیایی بر اساس مناطق سه گانه شهرداری برای ساکنان شهر بندرعباس در سرشماری اینترنتی الزامی است، گفت:براساس نقشه های موجود، منطقه یک در بندرعباس حد فاصل خیابان تابدار (خور شیلات) تا خیابان آیت الله بروجردی ، تصفیه خانه آب و فاضلاب شهری و پارک جنگلی می باشد.

دهقانی با اشاره به منطقه دو بندرعباس حد فاصل خیابان تابدار و خیابان حافظ (بازار لاری ها) و آیت الله بهشتی( در انتهای شیر دوم) است، افزود : منطقه سه نیز از خیابان حافظ (بازار لاری ها ) و آیت الله بهشتی (ابتدای شیرسوم) شروع و تا اسکله شهید رجایی امتداد دارد.
کارشناس مسئول نقشه استان در هشتیمن سرشماری نفوس ومسکن در هرمزگان گفت:محله های آبشورک،چهچکور و مجتمع راه آهن درمحدوده روستایی قراردارند و
افراد ساکن در شهرک مروارید در محدوده شهر تازیان پایین قرار دارند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است