1

رحمانی فضلی: پست رییس سازمان صدا و سیما شایعه است/طرح الحاق پارسیان در دست بررسی است

وزیر کشور در واکنش به شایعه احتمال انتخاب وی به عنوان رییس سازمان صدا و سیما گفت: این روزها بازار شایعات داغ است و این موضوع کاملا شایعه است.

 

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه سخنرانی رییس جمهور در ورزشگاه تختی بندر عباس  در جمع خبرنگاران اظهار کرد:در مورد درخواست مردم استان هرمزگان مبنی بر جدا نشدن شهرستان پارسیان از این استان این مصوبهرییس جمهور دستور بررسی مجدد مصوبه جدایی پارسیان را داد.

 

وی افزود: این تصمیم یعنی جداسازی پارسیان از استان هرمزگان در دولت قبل اتخاذ شده و ولی با توجه به نظر امام جمعه این استان نمایندگان این استان و مردم، رییس جمهور به وزارت کشور دستور دادند که مجددا این مصوبه را بررسی کنند.

 

وزیر کشور در خصوص زمان انتخاب استاندار خراسان رضوی نز گفت: ان شاءالله هفته آینده استاندار جدید خراسان رضوی معرفی خواهد شد.

 

به گفته رحمانی فضلی؛ در استان خراسان رضوی حساسیت بالاست و باید در انتخاب دقت کرد و باید اجماع نسبی در مورد گزینه‌ای که معرفی می‌شود به مانند دیگر استان‌ها حاصل شود.

 

وی اظهار کرد: در حال حاضر سه چهار گزینه در مورد استانداری خراسان رضوی مطرح است و دو سه هفته قبل از عید گزینه نهایی را معرفی می‌کنیم.