اعزام دانش آموزان رودانی به اردوی راهیان نور +تصاویر
+ پ -
اعزام دانش آموزان رودانی به اردوی راهیان نور +تصاویر

۱۷۶ نفر از دانش آموزان دختر رودانی از مقطع متوسطه دوم توسط سپاه ناحیه رودان به اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛۱۷۶ نفر از دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم در قالب ۴ اتوبوس از ۱۷ آموزشگاه در شهرستان رودان جهت بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور در خوزستان به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

ابراهیم حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه رودان گفت: ۲۴ مربی، روحانی، امدادگر و راوی در این اردوی پنج روزه در مناطق عملیاتی جنوب کشور دانش آموزان را همراهی خواهند کرد.

وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار، رشادت، شهادت و آمادگی دفاعی دانش آموزان برای مقابله با جنگ نرم  دشمن از جمله اهداف اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی دوران طلایی حماسه و دفاع می باشد

فرمانده سپاه ناحیه رودان در ادامه اظهار کرد: معرفی و انتقال الگوهای واقعی ایثار، رشادت، دفاع و مردانگی به نسل جوان و دانش آموز از دیگر اهداف این سفر فرهنگی و معنوی هستند.

حسین زاده با اشاره به استقبال دانش آموزان از اردوهای راهیان نور، خاطر نشان کرد: شور و اشتیاق دانش آموزان در بازدید از مناطق عملیاتی و سرزمین حماسه و ایثار و رهاورد معنوی، سازنده و تربیتی این سفر، کشور را در برابر هجمه های فرهنگی بیگانگان، بیمه و دشمنان را ناامید خواهد کرد.

انتهای پیام /

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff