وحدت ملت ایران عامل ناکامی دسیسه های دشمنان اسلام است
+ پ -
وحدت ملت ایران عامل ناکامی دسیسه های دشمنان اسلام است

امام جمعه اهل سنت شهر کوشکنار گفت: نظام اسلامی از ابتدا تاکنون با دسیسه ها و نقشه های شوم دشمنان دست و پنجه نرم کرده و آن چیزی که باعث موفقیتش شده، وحدت بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ همزمان با سراسر کشور، جشن بزرگ هفته وحدت و میلاد پیامبر اسلام(ص) با حضور پرشور مردم شیعه و سنی و مسئولان شهرستانی در شهر کوشکنار برگزار شد.

شیخ علی جمالی امام جمعه اهل سنت شهر کوشکنار، با تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص) اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم دو موضوع را به عنوان جلوه رحمت معرفی می کند که قرآن و وجود مبارک پیامبر اسلام، به عنوان چشمه هایی زلال در اختیار بندگان قرار داده است.

جمالی با بیان اینکه اخلاق و گذشت پیامبر(ص) نماد و جلوه رحمت ایشان است، گفت: از ابتدای بعثت حضرت محمد(ص) و حتی قبل از آن، برخوردهایی که در قبال آزار و اذیت مردم داشت، رحمه للعالمین پیامبر را هویدا می ساخت.

وی با طرح این سؤال که چه چیزی باعث عشق و انگیزه صحابه نسبت به پیامبر شده بود، افزود: پیامبر پول های نجومی به یاران خود نمی داد، مسکن ، مال و ثروت نمی داد، بلکه اخلاق و محبت ایشان بود که صحابه را مجذوب خود کرده بود.

امام جمعه اهل سنت کوشکنار، تصریح کرد: اگر امروز اخلاق و مهربانی پیامبر در مسئولان نسبت به زیر دستان وجود داشته باشد، خیلی از مشکلات حل شدنی و موقعیت کنونی امت اسلام فراتر از این خواهد بود.

جمالی، با اشاره به دسیسه های دشمنان در برابر نظام اسلامی، عنوان کرد: نظام اسلامی از ابتدا تاکنون با دسیسه ها و نقشه های شوم دشمنان دست و پنجه نرم کرده و آن چیزی که باعث موفقیتش شده، وحدت بوده است.

وی با تأکید بر شکست داعش در منطقه گفت: امروز دشمنان، ایران اسلامی را به عنوان یک ابر قدرت می شناسند و چیزی که این امت را زنده نگه داشته و مسلمانان را در زیر یک چتر قرار داده، وحدت بوده است.

پارسیان نماد وحدت در جنوب کشوراست

در ادامه محمد رادمهر، فرماندار پارسیان با تبریک هفته وحدت اظهار کرد: هفته وحدت یادگار امام راحل بود که با آن تدبیر و روح بلندش این هفته را نام گذاری کرد که یکی از دستاوردهای انقلاب در صیانت از آرمان ها و مشترکات مسلمانان جهان است.

رادمهر، شهرستان پارسیان را نماد وحدت جنوب کشور خواند و افزود: مردم این شهرستان اعم از شعیه و سنی در شادی ها و غم های یکدیگر شریک هستند و اخوت و برادری خود را از دیر باز ثابت کردند.

وی هدف از وحدت را، وحدت جهان اسلام دانست و عنوان کرد: همگان باید با تلاش و کوشش، وحدت را در بین احاد جامعه برقرار کنند تا دشمنان نتوانند از اختلاف های ناچیز درونی سوءاستفاده کنند.

فرماندار پارسیان ادامه داد: امروز دشمنان نظام اسلامی از جمله، امریکا، اسرائیل، انگلیس و حامیان آنها در منطقه با بکارگیری سرویس های جاسوسی به دنبال کاشتن بذر نفاق و اختلاف در جامعه هستند تا بتوانند مسلمان کشی و برادرکشی را در بین امت های اسلامی به راه بیندازند.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff