برگزاری بزرگترین رزمایش امداد و نجات و امنیت در خلیج بنگال توسط ارتش
+ پ -
برگزاری بزرگترین رزمایش امداد و نجات و امنیت در خلیج بنگال توسط ارتش

امیر دریا دار دوم رضا عباسی فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک گفت: هم اکنون ناوگروه ۴۹ نیروی دریایی ارتش در حال ماموریت بزرگترین رزمایش امداد و نجات و ماموریت امنیت و اطلاعات در خلیج بنگال است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز امیر دریادار دوم رضا عباسی فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت در نشست خبری به مناسبت هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی ارتش درجمع خبرنگاران گفت: امروزه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هزاران مایل دریایی ماموریت انجام می دهد و هم اکنون ناوگروه ۴۹ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال بزرگترین رزمایش امداد و نجات و ماموریت امنیت و اطلاعات در خلیج بنگال است. که این نشان دهنده اقتدار و تونایی نیروی دریایی ارتش است.

فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک گفت: به مناسبت هفته ی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برنامه های زیادی به این مناسبت برگزار می گردد که مهمترین این برنامه ها افتتاح فرودگاه جاسک و مسجد حضرت ابوالفضل (ع) که بزرگترین مسجد شهرستان جاسک در منطقه مسکونی ارتش است  و همچنین  به مناسبت ا هفته ی نیروی دریایی نیز سردرب منطقه دوم دریایی ولایت نیز افتتاح خواهد شد.

عباسی گفت: در حوزه دفاعی نیز الحاق انواع موشک اندازها که توسط جهادگران حوزه خودکفایی ارتش طراحی و ساخته شده اند انجام می گیرد.

وی گفت: در ماه آینده کلنگ یک کلینک درمانی و یک بیمارستان ۶۴ تخت خوابی در منطقه دوم دریایی ارتش با درب به خیابان های اصلی شهر زده می شود و که در عرض یک سال و دو سال و نیم به بهره برداری خواهند رسید.

فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک گفت: حضور نیروی دریایی ارتش از سال ۸۷   در آب های خارج از تنگه هرمز کلید خورده است که ۴۹ ناوگروه با طی ۳۶۸۵۰ مایل دریایی در ۳۱۸۲ روز در آب های آزاد و اقیانوس ها انجام شده است که در این ماموریت ها ۲۲۴ درگیری مستقیم با دزدان درایایی داشته ایم که انواع کشتی های تجاری و نفتکش از کشور جمهوری اسلامی ایران و سایر کشور ها را اسکورت و همراهی کرده ایم .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff