بسیج پرچمدار مقابله با دشمن است/نابودی داعش نقشه تضعیف شدن نظام اسلامی را خنثی کرد
+ پ -
بسیج پرچمدار مقابله با دشمن است/نابودی داعش نقشه تضعیف شدن نظام اسلامی را خنثی کرد

نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بسیج را پرچمدار مقابله با دشمن دانست وگفت: دشمن به دنبال تضعیف نظام اسلامی بود که با نابودی داعش همه این نقشه ها خنثی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ناصر شریفی، نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر،با اشاره به اهداف تشکیل داعش در کشورهای اسلامی اظهار کرد: دشمنان اقدام به تشکیل داعش کردند تا بتوانند وحدت بین مسلمان را خدشه دار کنند و آنها را به جان یکدیگر بیندازند.

شریفی، داعش را جریانی خطرناک توصیف کرد و افزود: این جریان با هدف ضربه زدن به نظام اسلامی در سوریه وعراق با محتوایی اسلامی شکل گرفت اما در باطن چهره ای صهیونیستی داشت که با بصیرت انقلابی این شجره خبیثه از بین رفت.

وی، تفکر بسیجی را پرچم دار مقابله با اهداف شوم دشمن دانست و تصریح کرد: بسیج در هشت سال دفاع مقدس توانست جانانه از این مرز و بوم دفاع کند و امروز این تفکر به کشورهای دیگر نیز صادر شده و در مقابل دشمنانشان می ایستند.

نماینده مردم شهرستان های بستک، پارسیان و بندر لنگه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدامات سردار سلیمانی در نابودی داعش خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی با راهنمایی های حکیمانه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به همراه رزمندگان مقاومت از کشورهای ایران، پاکستان و افغانستان توانستند جبهه کفر ونفاق را در منطقه از بین ببرند و به جنایت های آنها خاتمه دهند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff