آبی پوشان پایتخت در مقابل منتخب کیش متوقف شدند
+ پ -
آبی پوشان پایتخت در مقابل منتخب کیش متوقف شدند

شامگاه دوشنبه ۲۲ ابان ماه تیم استقلال تهران در دیداری دوستانه در مقابل بازیکنان تیم منتخب کیش با تساوی یک بر یک متوقف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، تیم آبی پوش پایتخت که از پنج شنبه گذشته وارد جزیره کیش شده است در دو نوبت صبح و عصر هر روز در حال تمرین و آماده سازی خود برای مسابقات بعدی است.

بنابراین گزارش، تیم آبی پوش و پرطرفدار پایتخت شب گذشته در دیداری دوستانه و تدارکاتی در مقابل تیم منتخب کیش قرار گرفت و درحالیکه هر دو تیم ابتدا برای احترام به حادثه دیدگان زلزله شمال غرب و غرب کشور یک دقیقه سکوت کردند این بازی را در ساعت ۱۶:۳۰ در زمین چمن ورزشگاه المپیک جزیره کیش آغاز کردند.

تیم استقلال که با مهدی رحمتی دروازه بان شمار یک خود به میدان آمده بود با ترکیب عظیم گوک، پادووانی، سهرابیان، حیدری، شجاعیان، یعقوب کریمی، محمدجواد محمدی، بهنام برزای و سجاد شهباززاده به مصاف منتخب کیش رفت.

در نیمه دوم نیز حسن بیت سعید، فرشید باقری، مهدی قائدی و علی قربانی وارد زمین شدند و برزای پس از بازگشت به استقلال برای نخستین بار وارد زمین بازی شد.

نیمه اول این بازی با پنالتی ناکام سجاد شهبازراده بر روی دروازه منتخب کیش بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم که همچون نیمه اول بازی استقلال میدان دار بود در یک ضد حمله غافلگیرانه دروازه استقبال توسط مهاجم حریف تهدید شد که نتیجه آن یک ضربه پنالتی به سود منتخب کیش بود.

با این ضربه پنالتی که توسط مهدی مناری زاده در دقیقه ۲۷ به تور دروازه استقلال نشست منتخب کیش اولین گل بازی را به ثمر رساند.

در ادامه بازی نیز که حملات استقلال همچنان بر روی دروازه حریف ادامه داشت در نهایت در دقیقه های اضافی بازی آبی پوشان پایتخت توانستند عقب ماندگی خود را با گل عظیم گوک در دقیقه ۹۳ جبران کرده و زمین بازی المپیک کیش را با یک تساوی و توقف در برابر منتخب کیش ترک کنند.

تیم استقلال کیش پس از حضور سه بازیکن خود در بازی های تیم ملی یک هفته برای استفاده از آب و هوای مطلوب جزیره کیش اردوی تدارکاتی خود را در این جزیره برپا کرده است.

تیم استقلال کیش پس از پایان این اردو روز ۲۹ آبان رویاروی تیم سیاه جامگان در مشهد قرار خواهد گرفت.

کیش با ۱۸ کیلومتر مربع فاصله از سرزمین اصلی دارای امکانات ورزشی مناسب و آب و هوای مطلوبی است که علاقمندان به ورزش های حرفه ای را برای برگزاری اردوهای تدارکاتی در این جزیره مرجانی ترغیب می کند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff