ایجاد بزرگترین دهکده گردشگری و تفریحی جنوب کشور در پارسیان/ صنایع انرژی بر عامل ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی به شهرستان
+ پ -
ایجاد بزرگترین دهکده گردشگری و تفریحی جنوب کشور در پارسیان/ صنایع انرژی بر عامل ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی به شهرستان

فرماندار پارسیان از ایجاد بزرگترین دهکده گردشگری و تفریحی جنوب کشور در پارسیان خبرداد و اظهار کرد: به زودی با همکاری شرکت غیر صنعتی پازارگاد بزرگترین دهکده گردشگری ایجاد می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپارسیان خبر؛ محمد رادمهر، فرماندار پارسیان و مدیر سایت صنایع انرژی بر به همراه بخشدار کوشکنار و شهرداران و شوراهای اسلامی شهر پارسیان، دشتی وکوشکنار و با حضور جمعی از مسئولین ادارات از شرکت عملیاتی غیر صنعتی پازارگاد بازدید کردند .

محمد رادمهر فرماندار پارسیان با قدردانی از خدمات شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در خدمات رسانی به حوده آموزش و پرورش، ورزش و فرهنگی اجتماعی پارسیان گفت: پارسیان به عنوان یکی از شهرهای استراتژیک و مهم جنوب کشور به شمار می رود که در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته است.

رادمهر با بیان اینکه صنایع انرژی بر پارسیان بر موقعیت پیشرفت شهرستان افزوده است، تصریح کرد: با وجود این صنایع مهم، زمینه ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی به شهرستان فراهم شده و پارسیان را در زمره شهرهای مهم و صنعتی قرار داده است.

وی به وضعیت بیکاری جوانان در شهرستان اشاره کرد و افزود: ایجاد دهکده گردشگری به وضعیت اشتغال پایدار کمک خواهد کرد و همچنین از خروج ارز کشور نیز جلوگیری می نماید.

فرماندار پارسیان با اشاره به اینکه در شهرستان پارسیان زیرساختهای مناسبی جهت گردشگری و تفریح وجود ندارد، گفت: ایجاد دهکده گردشگری دریایی پارسیان در مساحت ٣٠٠ هکتار می تواند به عنوان بزرگترین منطقه گردشگری در جنوب کشور، فضای مناسبی را جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی فراهم آورد .

رادمهر به سواحل بکر و ناشناخته پارسیان اشاره و خاطرنشان کرد: ٨٠ کیلومتر ساحل ماسه ای و بکر هنوز احیا نشده که با ایجاد این دهکده گردشگری، پارسیان تبدیل به مرکزی توریستی در کشور خواهد شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff