بسیج شدن مردم قشم برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور + تصاویر
+ پ -
بسیج شدن مردم قشم برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور + تصاویر

مردم و مسئولان شهرستان قشم در یک اقدام خودجوش برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور با برپایی موکب و جمع آوری اقلام غذایی و رفاهی بسیج شدند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از قشم آزاد ،مصیبت زلزله شب گذشته در مناطق غربی کشور و صدمات جانی و مالی ناشی از آن، ناراحتی و اندوه مردم نوعدوست و شریف شهرستان قشم را در پی داشته است و مردم این خطه از ایران اسلامی برای کمک به خواهران و برادران مصیبت دیده اعلام آمادگی کرده اند .

ساعتی بعد از اعلام جانباختگان و مصدومان زلزله غرب کشور مردم قشم اولین موکب و چادر و صندوق جمع آورى کمک هاى نقدى و غیرنقدى مردم خوب جزیره به زلزله زدگان غرب کشور در مکان های پرتردد این شهر توسط هلال احمر برپا و راه اندازى کردند .

فرماندار قشم ، حادثه تلخ و اندوه بار زلزله غرب کشور مایه تاسف و اندوه فراوان ملت ایران عنوان کرد و افزود : چند موکب و چادر جهت کمک به هموطنانمان در غرب کشور در چند نقطه از شهر قشم برپا می شود که مردم شهرستان قشم می توانند برای کمک به هموطنان به پایگاه های هلال احمر در سطح شهر مراجعه نمایند.
علیرضا نصری تصریح کرد: صندوق های جمع آوری کمک های نقدی مردم شریف شهرستان قشم در بازارهای قدیم، مقابل بانک ملی شعبه مرکزی، مجتمع تجاری ستاره و سیتی سنتر جهت دریافت کمک های مردمی به زلزله زدگان نصب شده است .

وی با اشاره به درخواست های مکرر شهروندان برای اعزام به مناطق زلزله زده، بیان کرد: در حال حاضر بعد از دعای خیر، تامین کالاهای ضروری و خون مورد نیاز برای مصدومان مهم ترین کمکی است که می توانیم برای هموطنان مصیبت دیده خود انجام دهیم و نیاز به اعزام نیروی انسانی از جزیره قشم به مناطق زلزله زده نیست چرا که نیروی انسانی مورد نیاز ازشهرهای همجوار در مناطق حادثه دیده حضور دارند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff