نمایشگاه کتاب با 2 هزار عنوان و 10 هزار جلد در سیریک گشایش یافت+ تصاویر
+ پ -
نمایشگاه کتاب با ۲ هزار عنوان و ۱۰ هزار جلد در سیریک گشایش یافت+ تصاویر

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک افزود: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب با بیش از ۲ هزار عنوان و ۱۰ هزار جلد کتاب به مدت ۱۰ روز در محل سالن اداره کتابخانه های عمومی شهر بندر سیریک برپاشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، مصطفی کریمی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایسگاه کتاب هایی با موضوعات مختلف علمی ، اجتماعی ، فرهنگی، مذهبی، ادبی، تاریخی ، داستان ، بهداشت، کمک درسی، کودک و نوجوان با ۵۰ درصد تخفیف برای علاقمندان به کتاب گشایش یافت.

وی افزود:  این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ و عصر از ساعت ۱۴ الی ۲۰ برای بازدید  علاقمندان دایر است.

کریمی اضافه کرد: این نمایشگاه  با همکاری انتشارت حباب تهران برپاشده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک یادآور شد: برای برپایی این نمایشگاه در سطح شهرستان فرمانداری ، بخشداری مرکزی، کتابخانه عمومی، شهرداری، آموزش و پرورش و دفتر امام جمعه همکاری و مشارکت داشتند.

این مسئول بیان کرد: یکی از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرستان ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی ، تشویق و ترغیب جوانان و نوجوانان ، دانش آموزان و دانشجویان به کتاب و کتابخوانی است.

انتهای پیام/ق

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff