گم شدن 9 صیاد هرمزگانی در آب های آزاد خلیج فارس
+ پ -
گم شدن ۹ صیاد هرمزگانی در آب های آزاد خلیج فارس
مسئول تعاونی قایق داران بخش شیرکوه:

گم شدن ۹ صیاد هرمزگانی در آب های آزاد خلیج فارس

مسئول تعاونی قایق داران بخش شیرکوه بندر چارک گفت: ۳ فروند قایق صیادی توسط گارد ساحلی کشور امارات دستگیر شدند.

عبدالله رحیمی، مسئول تعاونی قایق داران بخش شیرکوه بندر چارک در گفتگو با خبرنگار هرمز ، اظهار کرد: در ۱۲ آبان ماه سال جاری ۳ فروند قایق صیادی که برای دشت روزی خود به دریا رفته بودند، به دلیل شرایط نامساعد آب و هوایی نادانسته به سمت آب های اجمال امارات کشیده شده و توسط گارد ساحلی این کشور دستگیر می شوند.
مسئول تعاونی قایق داران بخش شیرکوه بندر چارک، گفت: با رسیدن زمان غیبت آن ها به شش روز، واحد کنترل بندرچارک را در جریان موضوع قرار دادیم و با پیگیری ها و تماس با کشور های حاشیه خلیج فارس متوجه دستگیری آنان توسط گارد ساحلی امارات شدند.
رحیمی با اشاره به این که اسامی دستگیر شدگان اعلام نشده است، تصریح کرد: کشور امارات از انتشار نام صیادان امتناع می کند اما با اطمینان می توانیم بگوییم که آن ها همان ۹ صیاد گمشده هستند.
وی با تاکید بر اینگه از هویت سه صیاد اطلاعاتی در دست نیست، بیان کرد: ناخدای قایق ها جابر پوده، علی پیوند و سلطان قندرانی و جاشوها سعید صالحی، اقبال و احمد بودند و از هویت سه نفر دیگری که همراه آنان بودند، بی اطلاعیم.
مسئول تعاونی قایق داران بخش شیرکوه بندر چارک، خاطر نشان کرد: سفرهای صیادی از ۲ روز طولانی تر نمی شود و این غیبت دراز مدت موجب نگرانی خانواده ها و عزیزان آنان شده و متاسفانه دولت امارات حتی نامی هم از آن ها منتشر نمی کند.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff