ارائه خدمات به بیش از 10 هزار زائر اربعین حسینی در کربلا
+ پ -
ارائه خدمات به بیش از ۱۰ هزار زائر اربعین حسینی در کربلا
مدیر اجرایی موکب قمر بنی هاشم میناب عنوان کرد:

ارائه خدمات به بیش از ۱۰ هزار زائر اربعین حسینی در کربلا

مدیر اجرایی موکب قمر بنی هاشم (ع) شهرستان میناب با اشاره به خدمات انجام شده در این موکب گفت:تا پایان فعالیت به بیش از ۱۰ هزار نفر از زائرین اربعین حسینی خدمات داده شد.

طالب احمدی نیا، مدیر اجرایی موکب قمر بنی هاشم میناب در گفتگو با خبرنگار  هرمز؛ با اشاره به خدمات انجام شده در این موکب اظهار کرد:در موکب قمر بنی هاشم شهرستان میناب بیش از ۴۰ نفر از برادران و خواهران خادم ابا عبدالله الحسین (ع) برای خدمت به زائران آن حضرت از شهرستان میناب در کربلای معلی حاضر و به زائرین آن حضرت خدمت کردند.

وی افزود:مدت ها قبل از آغاز اربعین واحد تدارکات ما در کربلا حاضر شده و زمینه لازم را برای پذرایی اززائران اربعین آماده کرده بودند تا در این شلوغی و ازدحام عاشقان و دلدادگان اباعبدالله در زمینه تامین رفاه آنان مشکلی به وجود نیاید.
مدیر اجرایی موکب قمر بنی هاشم شهرستان میناب اظهار کرد:موکب شهرستان میناب در عمود ۱۴۰۴ و در مکانی به نام سید جوده در ۲کیلومتری حرم مطهر حضرت ابولفضل (ع) فعالیت داشت که همه زائرین هرمزگانی از این مکان عبور می کردند و پس از استراحت به راه خود ادامه می دادند همچنین برنامه های فرهنگی از قبیل برگزاری نماز جماعت و همچنین پذیرایی در سه وعده غذایی هم از مهمترین اقداماتی بود که صورت می گرفت.
احمدی نیا در ادامه تصریح کرد:کمک های بسیاری جهت برپایی این موکب از طرف مردم شهرستان میناب صورت گرفته و خوشبختانه با این کمک ها توانسته ایم خدمات قابل قبولی را به زائرین اربعین که از شهرستان میناب و حتی استان هرمزگان و سایر نقاط کشور که به موکب مراجعه می کردند ارائه نماییم .
وی یاد آور شد :روزانه بیش از ۵۰۰ نفر در موکب قمر بنی هاشم (ع) شهرستان میناب پذیریش می شد و در برخی از روزهای پایانی و نزدیک به اربعین به دلیل ازدحام بسیار زیاد زائرین ظرفیت موکب تکمیل شده و آنها را به سایر مواکب استان هرمزگان در کربلای معلی ارجاع می دادیم که در مجموع از ابتدای فعالیت موکب تا پایان فعالیت به بیش از ۱۰ هزار نفر از زائرین اربعین خدمات ارائه شده است.
احمدی نیا در پایان خاطر نشان کرد:از اینکه خداوند متعال به ما توفیقی داده تا خادم ابا عبدالله الحسین (ع) باشیم شکر گزار هستیم و انشالله در سال آینده به یاری خداوند متعال و با پشتیبانی مردم عزیز شهرستان میناب همانند امسال بتوانیم خدماتی بهتر و بیشتر را به زائرین اربعین حسینی چه در کربلای معلی و چه در مسیر پیاده روی ارائه نماییم .
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff