استاندار هرمزگان:نیاز جامعه زنان، شناخت رسالت واقعی این قشر است
+ پ -

 استاندار هرمزگان گفت: برای اینکه جامعه‌ای پویا و با نشاط توام با حضور اجتماعی بانوان داشته باشیم باید به سمت درک و شناخت رسالت واقعی این قشر از جامعه اسلامی حرکت کنیم. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابراهیم عزیزی پیش از ظهر امروز در آئین اختتامیه این نمایشگاه که با تجلیل دست‌اندرکاران آن همراه […]

 استاندار هرمزگان گفت: برای اینکه جامعه‌ای پویا و با نشاط توام با حضور اجتماعی بانوان داشته باشیم باید به سمت درک و شناخت رسالت واقعی این قشر از جامعه اسلامی حرکت کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابراهیم عزیزی پیش از ظهر امروز در آئین اختتامیه این نمایشگاه که با تجلیل دست‌اندرکاران آن همراه بود، اظهار داشت: قطعاً برگزاری این نمایشگاه باید تأثیرات مطلوبی را در این حوزه داشته باشد.

وی در این راستا ادامه داد: اگر تمام آحاد جامعه بانوان و متولیان تغییری در رویکرد خود به نقش زنان حاصل نکنند به این منزله است که تلاش‌ها در این زمینه مؤثر واقع نشده که از همین‌رو انتظار می‌رود که تعریفی از رسالت زن در جامعه داشته باشیم.

به گفته استاندار هرمزگان اگر درک درستی از قابلیت‌های زنان در جامعه اسلامی وجود نداشته باشد نمی‌توان آن‌گونه که باید در این حوزه به اهداف مدنظر رسید.

عزیزی ادامه داد: باید در راستای تقویت قابلیت‌ها و پوشش چالش‌ها با برنامه‌های مدون حرکت و تلاش‌ها را به سمت تأثیرگذاری هر چه بیشتر حضور بانوان در جامعه سمت و سو داد.

استاندار هرمزگان یادآور شد: اگر بر این باوریم که نقش زنان در تحولات اجتماعی اساسی است باید رسالت واقعی زنان را شناخت.

وی در پایان ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران و برگزار کنندگان نمایشگاه جامع زنان هرمزگان اظهار امیدواری کرد این نمایشگاه علاوه بر تدوام برگزاری در دوره‌های آینده بتواند زمینه‌ساز حضور هر چه بیشتر بانوان در حوزه‌های مختلف شود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
    1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff