هفته وحدت فرصتی برای تقویت همدلی جامعه اسلامی است
+ پ -
هفته وحدت فرصتی برای تقویت همدلی جامعه اسلامی است

امام‌جمعه بندر خمیر گفت: سود تفرقه به جیب دشمنان اسلام می‌رود و مسلمانان با همدلی و اتحاد اجتماع بزرگ اسلامی را بیش‌ازپیش می‌توانند گسترش دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت‌الاسلام جهانگیری،امام‌جمعه بندر خمیر در مسجد عمر ابن خطاب (رض) با بیان اینکه شهرستان بندر خمیر در اتحاد و برادری اسلامی زبانزد است، گفت: همه مراسم‌های ملی و مذهبی شهرستان با همفکری و تعامل در این منطقه اجرا می‌شود.

جهانگیری افزود: ویژگی نظام جمهوری اسلامی گسترش وحدت و هم‌زیستی اسلامی است و همه‌کسانی که دغدغه آیین اسلام دارند با حمایت قاطع خود از این نظام می‌توانند امت اسلامی را قدرتمند سازند.

وی حضرت محمد (ص) را پیام‌آور رحمت و مهربانی خواند و اظهار داشت: انجام رسالت الهی و هدایت انسان‌ها کاری پرمشقت و سخت است اما علی‌رغم دشمنی‌ها و کینه‌ورزی‌ها علیه دین اسلام از ابتدا تاکنون شاهد جهانی‌شدن این آیین الهی هستیم.

امام‌جمعه بندر خمیر ایجاد جنگ، قرآن سوزی، فرهنگ‌سازی و ساخت فیلم علیه مسلمان را از توطئه‌های دشمنان عنوان کرد و تصریح نمود تنها بیداری اسلامی و وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است که می‌تواند همه نقشه‌ها را نقش بر آب کند.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff