برگزاري جلسه تخصصي انجمن نمايش در شهرستان جاسك
+ پ -
برگزاری جلسه تخصصی انجمن نمایش در شهرستان جاسک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری جلسه تخصصی انجمن نمایش با حضور هنرمندان در این شهرستان خبر داد.  به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،عبدالرحمن لشکری‌زاده در دیدار با هنرمندان انجمن نمایش گفت: هنر نمایش هنری جذاب و مورد علاقه مردم است و بازگو کننده بسیاری از مشکلات جامعه می باشد که […]

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری جلسه تخصصی انجمن نمایش با حضور هنرمندان در این شهرستان خبر داد.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،عبدالرحمن لشکری‌زاده در دیدار با هنرمندان انجمن نمایش گفت: هنر نمایش هنری جذاب و مورد علاقه مردم است و بازگو کننده بسیاری از مشکلات جامعه می باشد که عموم مردم از دیرباز استقبال ویژه ای از این هنر داشته اند.

وی افزود: جاسک در گذشته در هنر نمایش دارای اعتباری درخشان بوده و استفاده از تجربیات پیشکسوتان این رشته می تواند در پیشرفت انجمن نمایش شهرستان نقش به سزایی داشته باشد.

عبدالرحمن لشکری زاده یادآورشد: با برنامه ریزی صحیح و جذب استعدادها در این رشته می توان جاسک را به جایگاه واقعی خود رساند.

در ادامه این نشست آرش حیدری نژاد، دبیر انجمن نمایش شهرستان جاسک به بیان مشکلات و هم چنین ظرفیت های این انجمن پرداخت و گفت: با همکاری و تعامل بیشتر با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می توان گامی مؤثر برای پیشرفت این رشته برداشت.

حیدری نژاد یکی از مشکلات این انجمن را دوری با مرکز استان دانست وافزود: متأسفانه به علت مسافت طولانی برای بهره گیری از تجربیات اساتید استانی و آموزش مؤثر در این رشته محروم می باشیم.

دبیر انجمن نمایش شهرستان جاسک از اجرای عموم نمایش «خاکستری» خبر داد و گفت: نمایش «خاکستری»  در حال تمرین و آماده اجرای عموم در دهه سوّم ماه مبارک رمضان می باشد.

گفتنی است، نمایش«خاکستری» به کارگردانی آرش حیدری نژاد می باشد که نزدیک به دو ماه است تمرین های خود را شروع کرده است.

همچنین در پایان جلسه سه مصوبه تلاش در جهت جذب استعدادهای هنری شهرستان، تعامل و همکاری با ادارات و سازمان ها و إرتقاء سطح کیفی برنامه های فرهنگی و هنری به تصویب أعضاء رسید.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff