بندرعباس - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : بندرعباس

گفتگو/ فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش:

انس با کتاب راه مقابله با سلاح فضای نرم استکبار در راستای هویت زدایی است

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه فضای مجازی رقیب نوظهور کتاب در دنیای کنونی است، گفت: انس و الفت با کتاب و کتابخوانی یکی از راه های مقابله با سلاح فضای نرم استکبار در راستای دوری از هویت ایرانی اسلامی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان:

اقلام اهدایی مردم هرمزگان به کرمانشاه ارسال شد/ شماره حساب های شخصی غیرقابل اعتماد هستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان با اشاره به اعزام نخستین اقلام اهدایی مردم هرمزگان به مناطق زلزله زده کرمانشاه، گفت: از آنجایی که شماره حساب های شخصی غیرقابل اعتماد هستند لذا باید مراقب بود که فرصت سواستفاده سودجویان از وضع موجود از بین برود.

شب شعر عاشورایی در بندرعباس برگزار شد

شب شعر عاشورایی با نام کاروان عشق به یاد سالار و سرور شهیدان (امام حسین (ع) )، برای علاقمندان به شعر و شاعری در سالن آمفی تئاتر شهرداری شهر بندرعباس برگزار شد.

مدیر کل کتابخانه های استان هرمزگان؛

۶۴ کتابخانه فعال در استان هرمزگان وجود دارد /راه اندازی یک بخش مخصوص کودکان درکتابخانه ها

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان گفت: با راه اندازی یک بخش مجزا مخصوص کودکان درکتابخانه های عمومی استان وقرار دادن بازی های فکری در کتابخانه فضا را برای قصه گویی ، همخوانی و جمع خوانی کودکان فراهم ساخته ایم.

امام جمعه بندرعباس؛

ایران اسلامی پرچمدار نبرد با آمریکاست/ غرب از پول برای توسعه جنایات خود استفاده می کند

امام جمعه بندرعباس با اشاره به جنایت های آل سعود،آل یهود و آمریکا در منطقه، گفت:ایران تنها کشوری بود که پرچمدار حمایت از مستضعفان برایش  بسیار سنگین تمام شد، و در حال حاضر پرچمدار نبرد با آمریکا و اسرائیل است.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff