وبلاگستان - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : وبلاگستان

سایت وبلاگی صدای دریا راه اندازی کرد؛

کمپین مردمی «من هم آتشنشانم» در بندرعباس

مردم فهیم شهر بندرعباس امروز جمعه یکم بهمن ماه ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه، در حرکتی نمادین برای همراهی و همدردی با خانواده آتشنشانان واقعه پلاسکو تهران کمپین مردمی «من هم آتشنشانم» را راه اندازی کردند.

سروده شاعر مینابی در پی حادثه پلاسکو

حادثه‌ی ساختمان پلاسکو تهران که احساسات بسیاری از هموطنان و همشهریان را برانگیخت، شعرهایی آفرید که به‌نوعی مرثیه و منقبت عزیزان آتش‌نشانی است که با رفتن خود ایثار را دوباره ثبت کردند.

وبلاگ سورو قدیم نوشت:

بندرلنگه در صد سال پیش+تصاویر

بندرلنگه در یک صد سال گذشته به روایت تصویرهایی از سفری به خلیج فارس توسط تیم انگلیسی ، این تصاویر متعلق به کتابخانه بریتانیا و دفتر بایگانی مدارک شرکت هند شرقی که سابقا ً دفترش در بندرعباس بود و بعدها به بوشهر نقل مکان کردند ، می باشد.

وصیت نامه شهدای هرمزگان

رهبر فرزانه انقلاب، بارها در بیاناتشان به این نکته اشاره داشته اند که «وصیت نامه شهدا را بخوانید…» این توصیه در کلام گهربار حضرت امام خمینی(ره) نیز دیده می شود. در این مجال فرصتی دست داده تا با هم مروری داشته باشیم بر گزیده ای از صد وصیتت نامه.

وبلاگ سورو قدیم نوشت:

آشنائی مختصری با موتورسواری و احمد دریازاده بنیان گذار هیئت موتور سواری هرمزگان

عضو کانون موتورسواران ایران حدود ۴۵ سال است با موتور سواری آشنائی دارد و متجاوز از ۱۰ هزار کیلومتر با موتورسیکلت به سراسر کشور مسافرت داشته است او پایه گذار ورزش موتورسواری و از بنیان گذاران هیئت این ورزش در هرمزگان است .

چرا ۹ دی؟؟

۹ دی فرا رسید و آنچنان حق و باطل از هم غربال و جدا شد که روز دیگری این مهم میسر نبود. هنوز که هنوز است موج خروشان ملت را می شنوم که فریاد مرگ بر فتنه گر سر می دهند. کسانی که یک روز از صندوق های رای شروع کردند و با هلهله و پای کوبی در روز عاشور تاریخ مصرفشان گذشت.

صدای دریا برگزار می کند:

مسابقه با موضوع «حماسه ۹ دی»

به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی،سایت صدای دریا در نظر دارد مسابقه ای را تحت عنوان « حماسه ۹ دی» برگزار می کند.

وبلاگ ندای بشاگرد منتشر کرد:

آب در سد جگین و ما تشنه لبان می گردیم

منطقه بشاگرد با دارا بودن بیش از ۱۷۰ روستا با پراکندگی روستاها این روزها با مشکل و کمبود شدید بی آبی مواجه گردیده که با این معضل آیا مسئولین و خادمین خدمت گذار محترم استان و شهرستان اقداماتی انجام داده اند؟

جشنواره داستان نویسی مکران

نخستین جشنواره منطقه ای داستان مکران

نخستین جشنواره منطقه ای داستان مکران از شهرهای کرمان ، بوشهر،هرمزگان،سیستان و بلوچستان و خوزستان با موضوع آزاد کلید خورده است که هر هنرمند می تواند حداکثر با ۲ اثر خود در جشنواره شرکت نماید به شرطی که آثارش در هیچ جشنواره ای شرکت داده نشده باشد


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff