کیش - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : کیش

امام جمعه کیش:

زندگی معصومین(ع) سرشار از درس ها و عبرت های تاریخی است/ تفکر بسیجی باید در همه رده های مدیریتی کشور حاکم شود

امام جمعه کیش تاکید بر تسری تفکر بسیجی در جامعه گفت: در زندگی پیامبر(ص) و دوران امامت ائمه (ع) درس ها وعبرت های فراوانی وجود دارد که نیاز به تحلیل دقیق تاریخی دارد.

امام جمعه کیش:

تسلط دولت مرکزی عراق بر کرکوک پایان نگاه تجزیه طلبانه استکبار به کشورهای اسلامی/ کاروان اسرای شام نهضت حسینی را جهانی کردند

امام جمعه کیش با اشاره به اینکه عصبانیت استکبار و سخنان ترامپ نشأت گرفته از پیروزی های اخیر مقاومت در عراق و سوریه است گفت: تسلط دولت مرکزی عراق بر کرکوک و پایان دادن به نگاه تجزیه طلبانه اسرائیل و آمریکا از دلایل مهم عصبانیت استکبار جهانی و توهین های اخیر ترامپ به جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران است.

امام جمعه اهل سنت کیش:

توهین ترامپ به سپاه توهین به ملت ایران است/ وحدت انقلاب اسلامی و کشور را بیمه می کند

امام جمعه اهل سنت کیش با تاکید بر اینکه آمریکا از ابتدای انقلاب خوی دشمنی و تهدید در برابر ایران داشته است وحدت را تنها رمز پیروی انقلاب اسلامی دانست و گفت: وحدت انقلاب اسلامی و کشور را بیمه می کند.

نایب رئیس سابق مجلس:

عید قربان آزمون رشد و کمال انسانی است/توحید انسان را از غرور حفظ می کند

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی عید قربان را آزمونی سخت در مسیر رشد و کمال انسان برشمرد و گفت: این آزمون ها راه را برای به کمال رسیدن انسان فراهم می کنند و کسانی که در این آزمون به وظایف عمل می کنند به کمال رسیده و بنده واقعی خداوند متعال می شوند.

امام جمعه کیش:

مدیرعامل جدید کیش باید با تدبیر و حوصله انتخاب شود/مردم صبوری کنند

امام جمعه کیش با اشاره به اینکه انتخاب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش باید با تدبیر و حوصله انجام شود گفت: کیش منطقه حساسی بوده و نیازمند مدیری توانمند است و نباید با عجله تصمیم گرفت؛ گرچه تعلل نیز جایز نیست.

رئیس پلیس آگاهی کیش خبرداد؛

دستگیری برگزار کننده قلابی کنسرت در کیش

رئیس پلیس آگاهی کیش از دستگیری فرد کلاهبرداری که خود را برگزار کننده کنسرت در کیش و دیگر شهرهای کشور معرفی و به این طریق مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود خبرداد.

رئیس پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف کیش:

اعطای بورسیه ۲۰ میلیاردی به دانشجویان داخلی و ایرانیان خارج از کشور/ دانشجویان کیشوند از ۳۰ درصد تخفیف برخوردار می شوند

رئیس پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف کیش با اشاره به اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان ایرانی مقیم خارج ازکشور گفت: در حال تعامل با سازمان نظام وظیفه برای حل مشکلات مربوط به خدمت نظام وظیفه ایرانیان مقیم ازخارج کشور برای جذب دانشجودر مناطق آزاد هستیم.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff