سیریک - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : سیریک

فرمانده ناحیه بسیج سیریک:

۱۴۰ برنامه محرومیت زدایی، خدمات رسانی و عمرانی در هفته بسیج در سیریک اجرا می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک افزود: بمناسبت هفته بسیج در شهرستان سیریک بیش از ۱۴۰ برنامه متنوع فرهنگی هنری ، ورزشی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی ،بهداشت و درمان برگزار می شود.

به مناسبت شهادت امام رضا(ع)؛

سیریک غرق در ماتم امام رئوف و مهربانیست+تصاویر

همزمان با سراسر کشور و استان هرمزگان مراسم زنجیر زنی، سینه زنی، عزاداری ، مدیحه سرایی و سوگواری هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در شهرستان سیریک با خیل عظیم دوستداران و محبین اهل بیت عصمت و طهارت (ع) اعم از برادران و خواهران در حسنیه ها، مساجد و اماکن متبرک برگزار شد.

امام جمعه سیریک:

امروز کمک به مردم زلزله زده یک وظیفه شرعی، ملی و انسانی است/ تا فرهنگ بسیجی در کشور هست دشمن هیچ لطمه ای به انقلاب و نظام نمی تواند وارد کند

امام جمعه شهرستان سیریک با تیریک آغاز هفته بسیج گفت: فرهنگ بسیجى، فرهنگ معنویت و شجاعت و غیرت و استقلال و آزادگى و اسیر خواست هاى حقیر نشدن است، خواست هاى زندگى براى همه مهم است، اما آنچه مهم‏تر است، آرمان ها و ارزش ها و هدف ها است وهفته بسیج، هفته بزرگداشت این ارزشها و این حقیقت زنده و مجسم است.

نماینده میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیریک :

راهکارهای گسترش گردشگری سواحل سیریک شناخته شد/ آیتم های توسعه گردشگری سیریک تدوین شد

نماینده میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیریک و مشاور عالی گردشگری شرق استان هرمزگان افزود: اولین جلسه راهکارهای گسترش گردشگری سواحل شهرستان سیریک با هدف توسعه پایدارگردشگری با شرکت عباسی معاون فرماندارشهرستان سیریک، بخشداران، شهرداران و اعضای ستادساماندهی سواحل برگزارشد.

عدم ساماندهی شتران ؛

سریال تکراری برخورد شتر با وسایل نقلیه در سیریک / کشته و زخمی شدن ۵۱ نفر در ۶ ماهه سال جاری

از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان سیریک بیش از ۵۰ مورد برخورد وسایل نقلیه با شتر در شهرستان سیریک اتفاق افتاده که از مجموع آنها تعداد ۷ نفر کشته و بیش از۴۴ نفر مصدوم و راهی مراکز درمانی شدند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک:

نمایشگاه کتاب با ۲ هزار عنوان و ۱۰ هزار جلد در سیریک گشایش یافت+ تصاویر

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک افزود: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب با بیش از ۲ هزار عنوان و ۱۰ هزار جلد کتاب به مدت ۱۰ روز در محل سالن اداره کتابخانه های عمومی شهر بندر سیریک برپاشد.

رئیس دادگستری سیریک:

۲۳ هکتار اراضی ملی سیریک رفع تصرف شد

رئیس دادگستری شهرستان سیریک گفت: ۲۳ هکتار اراضی ملی در شهرستان سیریک توسط یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان از دست زمین خوار رفع تصرف شد.

به مناسبت 13 آبان ماه؛

یوم الله ۱۳ آبانماه با شور و استقبال شیعه و سنی در سیریک برگزار شد+ تصاویر

همزمان با سراسر کشور و استان همرمزگان مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه در شهرستان سیریک با حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم، دانش آموزان ، دانشجویان ، بسیجیان، مسئولان، اصناف و بازریان ، صیادان ، تجار و تشکل های مردمی ، شوراهای اسلامی شهر و روستا ، دهیاران برگزار شد.

امام جمعه سیریک:

۱۳ آبان ماه یک سرنوشت مهمی برای شکل گیری نظام رقم زد/ مسئولان به مشکل کمبود امکانات بیمارستان سیریک رسیدگی کنند

امام جمعه شهرستان سیریک افزود: ۱۳ آبان ماه روز بسیار مهم و سرنوشت سازی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده روزی که تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیروخط امام در سال ۱۳۵۸به لانه جاسوسی تبدیل شده بود و اسناد مهمی از خیانت های امریکا به دست آمد که این اقدام دانشجویان مورد حمایت حضرت امام قرار گرفت و به انقلاب دوم در کشور نامیده شد و همچنین در این ‌روز ابلاغ سند چشم انداز ۲۰ ساله نظام شکل گرفت، دستگیری و تبعید امام به ترکیه ،که‌ جا دارد مسئولان با حرکت های جهادی و انقلابی و تکیه به توان داخل،‌ در مسیر رسیدن به چشم انداز کوشش کنند.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff