حاجی آباد - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : حاجی آباد

مدیر اجرایی موکب حاجی آباد در کربلا عنوان کرد:

پذیرایی ۱۵ هزار زائر اربعین در موکب شهید عبدالحمید سالاری حاجی آباد

مدیر اجرایی موکب شهید عبدالحمید سالاری حاجی آباد با اشاره به خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در کربلا گفت: تا پایان کار فعالیت این موکب به بیش از ۱۵ هزار نفر از زائرین اربعین حسینی خدمت کرده ایم .

ترامپ مسئول بازسازی نظام سلطه جهانی است

امام جمعه حاجی آباد، با بیان اینکه همه ترامپ را دیوانه می خوانند نه این ترامپ دیوانه نیست ترامپ مسئول بازسازی نظام سلطه جهانی است این بلا را به جان خودش خریده است و پشت سر حرف های ترامپ یک سیاست قوی وجود دارد.

امروز ایران به یک قدرت منطقه ای و جهانی تبدیل شده است

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: ایران را که در قبل از انقلاب هیچ کدام از کشورها چیزی به حساب نمی آوردند، امروز به اعتراف خود دشمنان به یک قدرت منطقه ای و جهانی و تبدیل شده است و دشمنان را عصبانی کرده است و رفتار جاهلانه رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل ناشی از ضعف ترامپ در مقابل ایران اسلامی است.

رژه نیروهای مسلح در حاجی آباد برگزار شد

همزمان با سالروز دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح مستقر در شهرستان حاجی آباد با حضور امام جمعه فرماندار و مسئولین اداراد و نهادهای دولتی، مسئولان نظامی و انتظامی شهرستان برگزار شد.

حج باید وحدت را به جامعه اسلامی برگردانند

امام جمعه حاجی آباد، حج را کانون وحدت دانست و افزود: حج باید وحدت را به جامعه اسلامی برگردانند و مبارزه با صهیونیسم بین الملل وظیفه نخبگان و روسای جامعه اسلامی است نخبگان جامعه اسلامی با ایجاد وحدت و جلوگیری از جنگهای داخلی دوم آگاه سازی ملت ها از برنامه های صهیونسیم جلو نابودی جامعه اسلامی را باید بگیرند.

مادر دانش آموز جان باخته حاجی آبادی:

آرزو داشتم دخترم را در لباس عروس ببینم

مادر دانش آموز جان باخته حاجی آبادی در مراسم تشییع و خاکسپاری این دانش آموز گفت: آرزو داشتم دخترم را در لباس عروس ببینم.

دنیای اسلام دچار نا امنی اخلاقی و سیاسی شده است

امام جمعه موقت حاجی آباد گفت: امروز دنیای اسلام دچار یک نا امنی اخلاقی و سیاسی شده است و علت آن هم دوچیز است غفلت ما مسلمانان و هجوم بی رحمانه دشمنان اسلام است با ایجاد وحدت در بین مسلمانان می توان غفلت زدگی را درمان کرد و برای هجوم دشمنان باید حقایق به همه مردم بیان شود.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff