پارسیان - هرمز|استان هرمزگان

بایگانی گروه : پارسیان

خطيب نماز جمعه پارسيان:

کاسبی جریان های سیاسی از زلزله غرب کشور/ مردم ولایت مدار ایران تجربه تلخ مظلومیت امام حسن(ع) را تکرار نمی کنند

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به مشکلات و سختی های بعد از زلزله غرب کشور اظهار کرد: برخی جریانات سیاسی به زد و خورد سیاسی و مطرح کردن جناح خود پرداختند.

فرماندار پارسیان خبر داد:

ایجاد بزرگترین دهکده گردشگری و تفریحی جنوب کشور در پارسیان/ صنایع انرژی بر عامل ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی به شهرستان

فرماندار پارسیان از ایجاد بزرگترین دهکده گردشگری و تفریحی جنوب کشور در پارسیان خبرداد و اظهار کرد: به زودی با همکاری شرکت غیر صنعتی پازارگاد بزرگترین دهکده گردشگری ایجاد می شود .

در همایش امربه معروف و نهی از منکر نیروهای مسلح پارسیان مطرح شد؛

نیروهای مسلح دچار مصلحت اندیشی نمی شوند/ به مسئله امربه معروف و نهی از منکر ظلم شده است

همایش نقش امر به معروف و نهی از منکر در کاهش جرائم و تخلفات نیروهای مسلح با حضور رئیس دادسرای نظام شهرستان بندرلنگه و به همت ناوتیپ ۴۱۲ ذوالفقار، برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی پارسیان:

بیش از ٣٨ هزار نسخه کتاب، موجودی کتابخانه های پارسیان/ عدم نفوذ کتاب در خانواده ها عامل کم رونقی کتابخوانی

رئیس اداره کتابخانه های عمومی پارسیان با اشاره به کم رونقی ترویج کتاب در جامعه، اظهار کرد: عدم نفوذ و ورود کتاب به خانواده ها، عاملی مهم در کم رونقی کتاب و کتابخوانی در جامعه است.

خطيب نماز جمعه پارسيان:

استعفای سعد حریری نقشه ای آمریکایی برای مدیریت بر تحولات غرب آسیاست/ شهرداری محدودیت برای واگذاری زمین تنها سالن جلسات شهرستان را از بین ببرد

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به استعفای سعد حریری و برخی تحولات منطقه، اظهار کرد: استعفای سعد حریری نقشه ای آمریکایی برای مدیریت بر تحولات غرب آسیاست.

خطيب نماز جمعه پارسيان:

١٣ آبان روز فریاد کوبنده و خشم امت اسلامی علیه استکبار جهانی است/ پخش موسیقی در پارک ها و بوستان های ساحلی لغو شود

خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به فرا رسیدن یوم الله ١٣ آبان اظهار کرد: ١٣ آبان روز اعلام برائت و فریاد کوبنده خشم و نفرت و انزجار امت اسلامی علیه استکبار جهانی است.

نماينده غرب هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي:

حق پارسیان از محصور بودن در لاوان و زاگرس جنوبی چیست/ برهم زننده وحدت حنجره ای شیطانی دارد

نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حق پارسیان از محصور بودن در لاوان و زاگرس جنوبی چیست، اظهار کرد: باید از این مناطق گازی و نفتی ارزش افزوده هایی به این شهرستان تعلق گیرد.

حال و هوای موکب های اربعین حسینی در غربی ترین نقطه هرمزگان؛

تردد بیش از ۷ هزار نفری زائران از پارسیان/ خدمت رسانی اهل سنت به زائران حسینی

موکب های پارسیان در غربی ترین نقطه هرمزگان این روزها میزبان زائرانی از استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و شهرهای استان هرمزگان است که خود را مهیای پیاده روی اربعین حسینی کرده اند.


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff